Avatar uživatele
anonym

Vzpomenete si kolik jste dostali žihadel od včel nebo vos?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3629 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rocker

Nikdy jsem to nepočítal.Bydlel jsem na vesnici,z jedné strany zahrady měl včely můj děda a na druhé straně hned za plotem soused,takže dostat žihadlo od včely mi přišlo běžný.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10, zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
4154

Cca 5–6 za běžného provozu a cca 20 když jsem jako dítě šlápl do hnízda v lese.
Asi se divíte, že tak málo, ale jsem ještě mladej a hlavně bodavému hmyzu se snažím hodně vyhýbat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Zajímavé je, že jako dospělý si nevzpomínám. Vosy ani včely neodháním, nic proti nim nemám. Jako kluk ano a naposledy několikrát na motorce když do mně včela naletěla, ale to bylo někdy v roce 1976.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Tak to vím úplně přesně – nepočítaně )) Včetně dalších žihadel od čmeláků, mravenců, atd..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To myslíš za celý život nebo jednorázově? Nejhorší bylo vlítnutí včely nebo vosy (teď už nevím přesně) pod košily při nástupu do MHD. Tak jsem to vydržel až do výstupu (asi 10 minut jízdy). Pak jsem rozepl košily a ona odletěla. Břicho jsem měl celé červené. Nejhorší jízda v MHD, ale furt lepší ji mít pod košilí, než aby napadla někoho alergického.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Vzpomenout se dá lehce ! Bylo to ( prozatím ) jen jednou ! Odhrnovala jsem závěs a ta potvůrka byla v něm. Nelíbilo se jí to a tak bodla. Zásah byl do jater a tak doufám, že mi dlouho v pohodě vydrží ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

dvě – jednou jsem jako malej prcek šláp do vosího hnízda, ale zdrhal jsem tak rychle, že mě píchla jen jedna. Přímo doprostřed p…e :{))>
Podruhý – ještě taky jako malej kluk, i když o několik let později, jsem měl blbej nápad zamáčknout vosu rukou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Spoustu, do tolika ani neumím počítat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Jednotlivě spoustykrát.
Hromadně jsem to opravdu nestihl počítat, jen si pamatuji, že se mne děcka bála a „přátelé“ smáli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek