Vzpomenete někdy něko na princenzu z Walesu?

Princezna Diana
by dnes oslavila 54narozeniny.
Byla první manželkou následníka britského trůnu prince Charlese a matkou jeho dvou synů. Po svém rozvodu se soustředila na charitativní práci pro Červený kříž a zejména na boj proti AIDS a pozemním minám. Ve své době patřila mezi nejznámější a nejpopulárnější světové osobnosti. Spolu se svým tehdejším přítelem Dodim al-Fayedem zahynula při automobilové nehodě, jejíž příčiny se později staly předmětem spekulací a konspiračních teorií.
Měli jste Dianu obíbenou?
Díky za příspěvky.

Odpovědi
da ny

Ano, vzpomenu..
Lady Di se narodila přesně před 54 lety ;)
Vedle Charlese prožila asi 15 let.

V Bosně se „procházela“ po minovém poli.
„Její zájem o miny byl zaměřen převážně na zranění jimi způsobená, a to nejvíce na dětech, …“
„Princeznina snaha ovlivnila v lednu 2005 Organizaci spojených národů (OSN) , která vehementně apelovala na národy jako producenty velkého množství min. Čína, Indie, Jižní Korea, Pákistán, Rusko i USA avšak nepodepsaly Ottawskou smlouvu, která zakazuje výrobu a užití protipěchotních min.“
zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Princezna_Di­ana

ReHu

Občas. Byla jsem ten rok v Paříži a vzpomínám si, jak celý vjezd do tunelu byl obložen květinami. Bylo jich tam obrovské množství.
Nedivím se, byla a stále je velmi oblíbená.
Škoda dobrého člověka .