Vzpomenete někdy na pořad „farmář hledá ženu“?

Já na ty dva snad nikdy nezapomenu,i slzu jsem tenkrát pustil.
Vzpomenete na jejich příběh?
Škody,že jim to nevydrželo.
Jugar

http://tinypic­.com/player.php?v=4gnm9­z%3E&s=8#.VPIZ9GPwtjo
Doplňuji:
Drape,pokud si nevzpomínáš,tak nemůžeš psát,že byl pořad divný.A t d

Nejlepší odpověď
Drap

Nevzpomínám. Celý pořad byl dost divný, odtržený od reality a podle mne nijak zvlášť zábavný.

Další odpovědi
tony2412

jo to byla zajímavá dvojka,on byl věřící,akorát nechápu jak někdo může takhle exhibovat před kamerami,samozřejmě to dělaj pro peníze,ale stejně… ☹

cochee

Ne, nevzpomenu a nevzpomenu si ani na jiný pořad typu reality show, protože je považuju za sr*čky/ztrátu mého času..