autacek

Vzpamatovaly se již Tatry po těch polomech začátkem tisíciletí?

Nejlepší odpověď
Kepler

Tam, kde byl hustý les, je dnes paseka plná kořenů. „Tudy se neprojdete ještě léta. Les bude zas tak hustý, jako býval, až za půl století,“ říká náměstek ředitele Státních lesů Tatranského národního parku (TANAP) Marián Šturcel.
Zdroj: https://cesto­vani.idnes.cz/poh­roma-v-tatrach-nejdriv-polomy-ted-lykozrout-f5u-/kolem-sveta.aspx?c=A071119­_123401_igsvet_skr
Sice je to odkaz starý 10 let, ale myslím, že je to jasné