Kai

Poradíte, jak vložím do tabulky ve Wordu 2010 vzorec, aby počítal?

Jak vložím do tabulky ve wordu 2010 vzorec, aby počítal. Konkrétně se jedná o minimum a maximum z čísel z tabulky.
Jak lze automaticky vygenerovat poslední tisk dokumentu a poslední uložení dokumentu, též automaticky.

Nejlepší odpověď
Emefej

Do Wordu se nedá vložit živá, tj. aktivní, počítající tabulka.

Další odpovědi
quizzi

Ale dá.

  1. Klepněte na místo, kam chcete vložit pole.
  2. Na kartě Vložení klepněte ve skupině Text na položku Rychlé části a potom klepněte na položku Pole.
  3. V rozevíracím seznamu Kategorie vyberte kategorii.
  4. V seznamu Názvy polí vyberte název pole.
  5. Zvolte požadované možnosti.

=MIN(rozsah buněk)
=MAX(rozsah buněk)

https://suppor­t.office.com/cs-cz/article/K%C3%B3dy-pol%C3%AD-v-aplikaci-Word-1ad6d91a-55a7-4a8d-b535-cf7888659a51