Vznítil se vám někdy vánoční stromeček nebo jste měli s nim jiné patálie?

Nejlepší odpověď
anonym

Nic,jen jednou nám do rána nějakej bubák snědl všechny čokoládové figurky!

Další odpovědi
Drap

Nevznítil nikdy, jednou mi ho strhl pes. A taky to bylo dost zábavné.

venkovan

Mnoho let se nám vypařoval obsah čokoládových ozdob. Zpravidla když se stromek odstrojoval, na stromku visely jen prázdné obaly.

Deli

Před 4 lety se nám vylomil ze stojánku a padl. Naštěstí ještě v průběhu zdobení… Od té doby, i kvůli naší maličké, stromek přivazujeme ke stropu. Jelikož mu do stropu zbývají tak 2 cm, ani to není vidět 🙂