Boy 13

Vznikne jizva pod okem od štípance písku nebo smítka?

Nejlepší odpověď
elkon

Nejsi tím už posedlej? Co máš pořád s těmi písky a štípanci? To jsi takové „bebíčko“?

Další odpovědi
Drap

Ne

nyjono

Od kdy dělá písek štípance???
A i kdyby někdy někomu něco, tak ne.
Tobě nejspíš jo, ty jsi výjímečný.

annas

Už se ptáte po třetí. Jizva od smítka, asi těžko. Písek – pokud by se zvedl velký vítr, mohl by se vám písek dostat i do očí,

Ale zrnko písku těžko pronikne pod kůži, pochybuji, že by zanechal jízvu.

K čemu vám je to dobré, co způsobilo jízvu, spíš jizvičku. Pokud vám to vadí, navštivte dermatologa ten vám j ji opraví.

Myslete na něco jiného, stále se obíráte jen svými „pseudoproblémy“. Určitě vám bude líp.

Mám na paži modřinu, vim, že jsem do něčeho „vrazila“, nedávala jsem pozor, ale už to nezměním.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Boy 13

nyjono: já mám domnění, že když to letí v rychlosti 70 km/h a ten vítr Vám v této rychlosti ,,vmete" písek nebo smítka pod oči a do očí, tak jak to štípne, tak mám strach, že při tom štípnutí to poškodí kůžičku pod okem a následně vznikne jizva mebo dirka popřípadně škrábanec…