Boy 13

Vznikne hned vraska od slunicka?

Vcera jsem byl asi dohromady 40 minut venku na prochazce kolem 13:00. Slunicko palilo, teploty byly jak vime vsichni vysoke. Mel jsem samozrejme slunecni bryle a ksiltovku. No jo, ale nenamazal jsem oblicej kremem. Cetl jsem, ze UV index byl vcera vysoky az na cisle 7 coz je nebezpecne. Plet me vecer trochu palila, tot vse. Nemuze mi vzniknout kolem oci ted vrasky? Mam strach. Dik za odpoved.

Odpovědi
elkon

Na vrásky se neumírá, i kdyby se udělaly. Nic to neznamená.

Funna

vrásky vznikají postupným úbytkem kolagenu v kůži…jeho úbytek sice „zrychluje“ (mimo jiných faktorů) i nadměrné sluněním, ale jeden 40 min pobyt na slunci není nadměrné slunění…nejsi tak trochu hypochondr??

Kryšpín

Časem může člověk i zešedivět