zjentek

Vznikl skvěle izolující kožich mořské vydry evolucí, nebo je dílem inteligentního Stvořitele?

Popravdě řečeno, já fakt nevím. Co si o tom myslíte vy?>> https://www.jw­.org/cs/knihov­na/casopisy/pro­budte-se-cislo-3-2017-cerven/srst-morske-vydry/

Nejlepší odpověď
Edison

A není sama evoluce Božím programem? 😁

Další odpovědi
marci1

Ta je krásná! Člověk evolucí svou srst ztratil, vydře zůstala. 🙂

zjentek

Viz obrázek… to je vydra.

zjentek

Ano, tak toto je vydra… ediso ne to si nemyslím. Myslím, že vše v podobě, jak to známe, sice bylo součástí božího programu, ovšem ta evoluce tam už nepatří, ta prostě už není součástí toho prvoplánového balíčku a jen prostě chytla příležitost za pačesy a už si jaksi žije svým vlastním životem a pro nás je těžký měnit její vývoj, i když stvořitel, to je něco jinýho, ten by asi mohl…

Edison

Proč by tam nepatřila? Byť třeba právě tím, že v prvních šesti dnes Bůh nastavil… no co asi… i tu evoluci…