Kepler

Vznikají pořád nové sprostonárodní písničky?

Toto je asi tak nejnovější, co jsem slyšel. Jinak je to spíš na starší předlohy a staršího pivního data.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=kyh84jq-TZc

Odpovědi
Kelt

Tak toto bylo něco lepšího z daného sudu. Ostatně já si sám upravuji různé skladby vlastním textem, zde nepublikovatelné.

Edison

Sprostonárodní nevím. Ale sprostá občas i jo… 😁

Ametyst

Mně by stačilo, kdyby se mohlo beztrestně vtipkovat. Vtip jako nejmenší jednotka svobody.

Rokio

Péro Klause

Václav má dlouhé pero,
silné jako tyč,
není to leháro
a pružné jako bič.

Tuto báseň jsem složil sám.

Kepler

Ametyst: to máš recht, výstižná přezdívka „Pitomio Okamura“ byla de facto soudem zakázána. Na druhé straně ožralý prezident v TV, který měl tzv. prezidentskou chřipku prošel…

Ametyst

Škoda že se nedíváš na anglická videa. Mark Steyn brilantně mluví o tom, co se teď děje na Západě a přirovnává to ke Kunderově knize Žert.