vlastina

Vzkaz pro burak-on je líný taky,tak-že uražený není.

Doplňuji:
To byl dodatek,ale jen kvůli tobě otvírám diskuzi,a můžeš poradit.Předem ti děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

nezlobte se,ale tohle ja prostě naprosto nechápu,možná jsem ze steré školy a mladí to dnes cítí jinak,co já vím,ale určitě nad něčím takovým bych osobně ani neuvažovala,líná jsem třeba v žehlení,nesnáším myt nádobí,ale svatba byla pro mně důležitý krok a taky jsem k němu tak přistupovala,pře­mýšlela jsem jestli budu dobrá manželka,matka a né jestli se mi bude chtít vstát a dojít k oltáři

Další odpovědi
Toruk

Tohle není otázka, ale reakce na odpověď- proč ji nenapíšeš do diskuze?
Doplňuji:
Když jste líní oba, proč tedy svadba? Kdo s tím přišel? Možná, že problém není v tom, že jsi líná, ale že se neumíš rozhodnout. Mám pocit, že člověk, který je líný by se ani neobtěžoval na toto téma s někým diskutovat…

ten který je

No já si myslím že svatební akt musí absolvovat svéprávní lidé kteří jsou duševně zdraví.

anonym

Není o čem diskutovat.In­stituce manželství není „in“.