Vzkaz pro aprilku72

Mám také podpatěnku,ale jsem lajdák,nosím ji až když je nejhůř.Dostala jsem 10*leaser,jak říkáte,na chvíli to pomohlo a teď je to zas šílený.Hodně mi tu doporučovali rázovou vlnu,ale to je dost finančně náročné,tak nevím co s tím.

Odpovědi
aprilka72

podpatěnku nosím když jsem v práci protože se hodně nachodim,ale už zase začínám pajdat.Ještě jsem se dočetla,že pomáhá do paty tlouct paličkou na maso přes nějakou podložku,třeba prkýnko,ale nevím asi to bolí ale jestli mě to nepřejde tak to vyzkouším,zdravím.