VampGirl

Vždycky, když se ráno probudím, škrábe mě v krku. Čím to může být?

Vždycky, když se ráno probudím, tak mě škrábe v krku. Stačí sice několikrát polknout a je to dobré, ale zajímalo by mě, čím to může být… Předem píšu, že nekouřím.

Nejlepší odpověď
Vojtěch

Snad ze sucha v krku? Mě se občas stává něco podobného, když spím v přetopené místnosti.

Další odpovědi
ondra07

Já někdy zažívám to samé, možná, že když spíte, tak máte otevřenou pusu a ona Vám vyschne, no a pak Vás škrábe v krku. Je to hnusný pocit, vždycky se musím něčeho napít a už jsem se kvůli toho probudil i v noci …
¨Tak asi proto :)

hanny 2

Stačí se napít,je to tím,že máš vyschlé sliznice,přes noc člověk většinou dýchá pusou.

Mapel

Zahleněnost, ale neporadím, nevím.

lukas.zmizik

je to nejspis ze sucha…

k tomuto ucelu, pokud se hodne topi, pokoj pred spanim fest vyvetram a mam u postele pul litra neceho dobreho – treba vody

fesoj

Zvlhčovat vzduch v místnosti.

hanulka11

Příliš suchý vzduch v místnosti, já to mívám když přijedu k někomu , kdo má přetopíno a ještě i topí v místnosti kde se spí. Jsem zvyklá z domova na chladno a ještě mívám i do rána otevřené okno a to se pak panečku spí…vyzkoušej to

Mill

Doporučuji večer , eventuelně i ráno, nastříkat aplikátorem ( v lékárně za „babku“) do nosu Vincentku, vysychání se zmírní.