Avatar uživatele
VampGirl

Vždycky, když se ráno probudím, škrábe mě v krku. Čím to může být?

Vždycky, když se ráno probudím, tak mě škrábe v krku. Stačí sice několikrát polknout a je to dobré, ale zajímalo by mě, čím to může být… Předem píšu, že nekouřím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Damiana před 4459 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Vojtěch

Snad ze sucha v krku? Mě se občas stává něco podobného, když spím v přetopené místnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ondra07

Já někdy zažívám to samé, možná, že když spíte, tak máte otevřenou pusu a ona Vám vyschne, no a pak Vás škrábe v krku. Je to hnusný pocit, vždycky se musím něčeho napít a už jsem se kvůli toho probudil i v noci …
¨Tak asi proto :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Stačí se napít,je to tím,že máš vyschlé sliznice,přes noc člověk většinou dýchá pusou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Zahleněnost, ale neporadím, nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

je to nejspis ze sucha…

k tomuto ucelu, pokud se hodne topi, pokoj pred spanim fest vyvetram a mam u postele pul litra neceho dobreho – treba vody

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fesoj

Zvlhčovat vzduch v místnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Příliš suchý vzduch v místnosti, já to mívám když přijedu k někomu , kdo má přetopíno a ještě i topí v místnosti kde se spí. Jsem zvyklá z domova na chladno a ještě mívám i do rána otevřené okno a to se pak panečku spí…vyzkoušej to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mill

Doporučuji večer , eventuelně i ráno, nastříkat aplikátorem ( v lékárně za „babku“) do nosu Vincentku, vysychání se zmírní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek