Vždy jsem si přál a přeji vnučku, ale bohužel zatím nic, a co vy, měli jste to štěstí?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ano,mám vnučku, je jí 8,5 roku, je to svéhlavička,jak není „po jejím“, je hned uražená,nejraději by všechny kolem sebe komandovala,umí pěkně hysterčit,ale i přes to všechno to je naše krásná holčička,kterou všichni milujeme.......

Další odpovědi
dudu

Máme dvě vnučky 19 a 16 let a pak vnuky 10 a 7 roků. Jsou naše potěšení a sluníčka.

gecco

DTTO – zatím nic…
😉
Mám ale dceru (a dva syny)…
😉

Rocker

Synovi je 14,takže je ještě spousta času.

Agneta

Tak Barbakane bohužel…žádná vnučka nebude!
Byl bys na ní jen zlý, jako na mně…:DDD

Drap

Ano, 2×

Lamalam

Děti chodí do 3. a 4. třídy. Ještě nejsem v babičkovském vě­ku.

anonym

Já to štěstí dostal.
Mám dvě nádherný vydrbínky,6 a 2,5 roku.
Je to krásnej pocit,když se musíš pak starat o dvě malý bábiky.
Máš co dohánět,teda tvý potomci.

zjentek

já to štěstí měl. Vždycky jsem si přál fenku a teď ji mám, bohudík.

anonym

Po dětech nijak zvlášť netoužím stačí, když jsem se narodila já.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=h7sb2sJPK68

anonym

Přivést dítě na svět plného hnusu a špíny?Každý žije jenom přítomným okamžikem a neumí nic jiného, než se množit a myslet jenom na sebe, svoje radosti…

anonym

…je to jenom horší a horší lidi se množí ukrutnou rychlostí a panuje tu rivalita, obzvláště mezi mladými lidmi je těžké plnohodnotně se zařadit a budu plodit potomky a dívat se jak se snaží prosadit v přelidněném světě?trochu zodpovědnosti k životu sakra i do budoucna, dítě není pes, dítě žije mnohonásobně déle.

anonym

zjentek, měl jsem o tobě jiné mínění, ale bohužel…

zjentek

jaké?

anonym

Jaké asi.Že nejsi normální.

zjentek

..a takže jsem?

anonym

Agneta, ba naopak, byla by v bavlnce, ale nesměla by být hubatá jako ty. 🙂

briketka10

Ale Agnetka je přece hodná kouká ji to očí 😁