VojtěchKubán

Bude se hodit na babetu vzduchový filtr, který jsem uvedl v odkazu?

Dobrý den, babetu zatím nemam, ale budu mít a budu chtít tam dát nějaký lepší filtr. Bude tento pasovat? http://www.mul­timoto.cz/?1465,38-filtr-vzduchov%EF%B­F%BD%EF%BF%BD-moto-chrom-ku%EF%BF%BD%E­F%BF%BDel-90%EF%BF%BD%E­F%BF%BD-m-38mm-{708}

Původní neotázka
Vzduchový filtr na Babetu

Odpovědi
Drap

Pokud bude odpovídající průměr potrubí, tak proč ne.

anonym

jelikož to není filtr určený pro Babettu, tak nebude. je to nějaký univerzál, takže upravit nějakou redukcí na sání a co jsem koukal na pouzdro orig. filtru, tak to nebude jen tak. u auta to asi bude jednodušší. vyhodit airbox a na hadici přes úpravu nasadit lepší filtr 🙂