jjsemtujak

vzduchovky

Zdravím Vás.Mám otázku.Dokáže zabít vzduchovka člověka, když si jí přiloží k hlavě?
(Potřebuji to vědět kvůli kamarádce).

Odpovědi
blesk26

Proč proboha kvůli kamarádce?

Já myslim, že pěknou díru do hlavy ti vyvrtá i vzduchovka …

LuciJe

Záleží na tom, kam se přiloží. Pokud se člověk „trefí“ do nevhodného bodu, může si způsobit i zranění s následkem smrti.

Každopádně pokud kamarádka řeší tuto otázku z jiného důvodu, než je bizarní školní úkol, bylo by asi dobré jí krom zjišťování, zda si tímto způsobem může ublížit, popřemýšlet, zda nepotřebuje odbornou pomoc.