Avatar uživatele
DDarent

Vzdali byste se navždy internetu za 20milionů korun???

Berte to úplně vážně!!!!!!!!!
Doplňuji:
No v americe je takovej projekt že daj 1 milion dolarů (20 milionů Kč) za to, když se vzdaj internetu navždy!!!! Udělali byste to???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 4657 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Pošli je a končím okamžitě,kdysi jsem bez něho žil a taky jsem byl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

nepotřebuji 20 mega.
ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Urcite ne. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

To,se snad,ani nedá.!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ano, bez váhání. Začala bych konečně zase víc číst knihy, jako před léty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Rozhodně ne. A není to o nějaké závislosti na netu, internet jako takový k životu nepotřebuju. Ale stýskalo by se mi po lidech, se kterýma přes net komunikuju, protože je to pro nás nejjednodušší a nejpohodlnější cesta. Nikdy bych je za usmolených dvacet melounů nevyměnila. Ani za miliardu ne.
Doplňuji:
Dr.Axl: Ano, -iv- je nepochybně nechutně bohatá…ale charakterem! To je víc, než si myslíš a než TY dokážeš ocenit :)

Mimochodem: v zápalu rejpání do naší zlaté -iv- jsi nějak zapomněl odpovědět na DDarentovu otázku, ne?
Tss tss tss…a já myslela, že dokonalí lidé nechybují ;)

Upravil/a: barnajka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jak koukám, -iv- se zase musí za každou cenu vymykat.
Ale poněvadž to podle všeho myslí vážně, vylývá z toho jediné. Na rozdíl od nás všech ostatních je bohatá a současně závislá.
Doplňuji:
Díky tomu, že ji nevidíme, nikdy by v reálném životě neměla takové stádo manipulovatelných fanoušků a oddaných ctitelů.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Tahle částka, pokud by byla nějak chráněná proti inflaci, by mi při troše skromnosti zajistila pohodlný a bezstarostný život až do smrti. Takže vzhledem k tomu, že bych nemusel pracovat, a k zábavě a poučení se dají použít i jiné prostředky, asi by to šlo.

Jak „asi“, určitě by to šlo :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Mám ti dát číslo účtu? 🙂
Doplňuji:
baghira: při troše skromnosti? 🙂 Tvl, kolik bereš v práci měsíčně? A kolik utratíš?
Inflace je momentálně pár procent, tedy nic, co by nebylo kompenzovatelné úroky na standardních účtech, při tyhle částce by to už i docela pěkně měsíčně sypalo.

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

proč za tolik??????

tak ano vzdávám se internetu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

samozrejme ano:) i za min.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Bojovnice Barnajko ! 🙂 Diky moc za zastani , ale ja jsem SILNA , nebojte , kdyz se mi neco nebude libit , Dr. Axla prevalciji svym vlastnim telem. ! 🙂
Souhlasim s nim v prvni casti odpovedi a je to opravdu tak.
V doplnene nesouhlasim vubec s nicim. Nejenze nemanipuluji nikdy s nikym … nedrzim nikomu u hlavy pistoly a nevydiram … je to kazdeho vec , jestli na mou otazku ci odpoved bude reagovat. Zaroven se nezlobim na nikoho , kdo by me treba ignoroval. 🙂
I ja ignoruji.
Mam strasne moc znamych kamaradu , kamaradim se s nimi leta , schazime se , grilujeme … ale nejsou a oni vi , ze ani nechci , aby se z nich stali potencionalni ctitele. Jsem v zivote velmi stastna a neminim na tom nic menit. 🙂 -iv-

před 4656 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Bojovnice Barnajko ! 🙂 Diky moc za zastani , ale ja jsem SILNA , nebojte , kdyz se mi neco nebude libit , Dr. Axla prevalciji svym vlastnim telem. ! 🙂
Souhlasim s nim v prvni casti odpovedi a je to opravdu tak.
V doplnene nesouhlasim vubec s nicim. Nejenze nemanipuluji nikdy s nikym … nedrzim nikomu u hlavy pistoly a nevydiram … je to kazdeho vec , jestli na mou otazku ci odpoved bude reagovat. Zaroven se nezlobim na nikoho , kdo by me treba ignoroval. 🙂
I ja ignoruji.
Mam strasne moc znamych kamaradu , kamaradim se s nimi leta , schazime se , grilujeme … ale nejsou a oni vi , ze ani nechci , aby se z nich stali potencionalni ctitele. Jsem v zivote velmi stastna a neminim na tom nic menit. 🙂 -iv-

před 4656 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

Aneb: když si Dr.Axl o převálcování koleduje, má ho mít :))
Já vím, že obranu nepotřebuješ, ale nevím, proč bych měla držet klapačku a neříct svůj názor. Dr.Axl mívá rozumný názory, pro který si ho vážím, ale hnípat do druhých nemusí. Někdy z něj mám dojem, že jak si každý den aspoň jedenkrát do někoho nerýpne, považuje ten den za promarněný :) Problém je, že ne vždycky ty jeho rejpance jsou oprávněný. Vlastně – skoro vždycky rejpe úplně zbytečně. Buď se jedná o prkotinu, která vůbec nestojí za pozornost… a nebo si ty důvody pro rejpání uměle vytváří. Já když mám s někým problém, tak ho prostě ignoruju. Nebo aspoň snažím se. Provokovat a vyvolávat konfliktní situace nikdy nikam nevede. Jen Dr.Axl se v tom zřejmě vyžívá :)

Jo a mimochodem – tak tykáme si, nebo ne? :))

před 4656 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Barnajko , ja jsem tu ted jen na 10 minutek , tak se ryhle vyjadrim k tykani : ja neumim opravdu tykat. Ja budu nadale vykat , protoze bych v tom mela pak bo… komu tykam a komu vykam a vsem tykat opravdu nedokazu. 🙂 Budu ale stastna , prestastna , kdyz me zde vsichni tykat budete. Vypada to sice divne … mozna pro ostatni , ale me to nevadi a vyslovene si to preji. 🙂 Jsem blazen – problem je vazne jen a jen ve me , ale neco nedokazu , no. ☹ -iv-

před 4656 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek