DDarent

Vzdali byste se navždy internetu za 20milionů korun???

Berte to úplně vážně!!!!!!!!!
Doplňuji:
No v americe je takovej projekt že daj 1 milion dolarů (20 milionů Kč) za to, když se vzdaj internetu navždy!!!! Udělali byste to???

Nejlepší odpověď
dědapetr

Pošli je a končím okamžitě,kdysi jsem bez něho žil a taky jsem byl.

Další odpovědi
arygnoc

nepotřebuji 20 mega.
ne.

anonym

Urcite ne. -iv-

tom004

To,se snad,ani nedá.!!!!!!

GM

Ano, bez váhání. Začala bych konečně zase víc číst knihy, jako před léty.

barnajka

Rozhodně ne. A není to o nějaké závislosti na netu, internet jako takový k životu nepotřebuju. Ale stýskalo by se mi po lidech, se kterýma přes net komunikuju, protože je to pro nás nejjednodušší a nejpohodlnější cesta. Nikdy bych je za usmolených dvacet melounů nevyměnila. Ani za miliardu ne.
Doplňuji:
Dr.Axl: Ano, -iv- je nepochybně nechutně bohatá…ale charakterem! To je víc, než si myslíš a než TY dokážeš ocenit :)

Mimochodem: v zápalu rejpání do naší zlaté -iv- jsi nějak zapomněl odpovědět na DDarentovu otázku, ne?
Tss tss tss…a já myslela, že dokonalí lidé nechybují ;)

anonym

Jak koukám, -iv- se zase musí za každou cenu vymykat.
Ale poněvadž to podle všeho myslí vážně, vylývá z toho jediné. Na rozdíl od nás všech ostatních je bohatá a současně závislá.
Doplňuji:
Díky tomu, že ji nevidíme, nikdy by v reálném životě neměla takové stádo manipulovatelných fanoušků a oddaných ctitelů.

baghira

Tahle částka, pokud by byla nějak chráněná proti inflaci, by mi při troše skromnosti zajistila pohodlný a bezstarostný život až do smrti. Takže vzhledem k tomu, že bych nemusel pracovat, a k zábavě a poučení se dají použít i jiné prostředky, asi by to šlo.

Jak „asi“, určitě by to šlo :)

Alesh

Mám ti dát číslo účtu? 🙂
Doplňuji:
baghira: při troše skromnosti? 🙂 Tvl, kolik bereš v práci měsíčně? A kolik utratíš?
Inflace je momentálně pár procent, tedy nic, co by nebylo kompenzovatelné úroky na standardních účtech, při tyhle částce by to už i docela pěkně měsíčně sypalo.

hanulka11

proč za tolik??????

tak ano vzdávám se internetu

gnosis

samozrejme ano:) i za min.

anonym

Bojovnice Barnajko ! 🙂 Diky moc za zastani , ale ja jsem SILNA , nebojte , kdyz se mi neco nebude libit , Dr. Axla prevalciji svym vlastnim telem. ! 🙂
Souhlasim s nim v prvni casti odpovedi a je to opravdu tak.
V doplnene nesouhlasim vubec s nicim. Nejenze nemanipuluji nikdy s nikym … nedrzim nikomu u hlavy pistoly a nevydiram … je to kazdeho vec , jestli na mou otazku ci odpoved bude reagovat. Zaroven se nezlobim na nikoho , kdo by me treba ignoroval. 🙂
I ja ignoruji.
Mam strasne moc znamych kamaradu , kamaradim se s nimi leta , schazime se , grilujeme … ale nejsou a oni vi , ze ani nechci , aby se z nich stali potencionalni ctitele. Jsem v zivote velmi stastna a neminim na tom nic menit. 🙂 -iv-

anonym

Bojovnice Barnajko ! 🙂 Diky moc za zastani , ale ja jsem SILNA , nebojte , kdyz se mi neco nebude libit , Dr. Axla prevalciji svym vlastnim telem. ! 🙂
Souhlasim s nim v prvni casti odpovedi a je to opravdu tak.
V doplnene nesouhlasim vubec s nicim. Nejenze nemanipuluji nikdy s nikym … nedrzim nikomu u hlavy pistoly a nevydiram … je to kazdeho vec , jestli na mou otazku ci odpoved bude reagovat. Zaroven se nezlobim na nikoho , kdo by me treba ignoroval. 🙂
I ja ignoruji.
Mam strasne moc znamych kamaradu , kamaradim se s nimi leta , schazime se , grilujeme … ale nejsou a oni vi , ze ani nechci , aby se z nich stali potencionalni ctitele. Jsem v zivote velmi stastna a neminim na tom nic menit. 🙂 -iv-

barnajka

Aneb: když si Dr.Axl o převálcování koleduje, má ho mít :))
Já vím, že obranu nepotřebuješ, ale nevím, proč bych měla držet klapačku a neříct svůj názor. Dr.Axl mívá rozumný názory, pro který si ho vážím, ale hnípat do druhých nemusí. Někdy z něj mám dojem, že jak si každý den aspoň jedenkrát do někoho nerýpne, považuje ten den za promarněný :) Problém je, že ne vždycky ty jeho rejpance jsou oprávněný. Vlastně – skoro vždycky rejpe úplně zbytečně. Buď se jedná o prkotinu, která vůbec nestojí za pozornost… a nebo si ty důvody pro rejpání uměle vytváří. Já když mám s někým problém, tak ho prostě ignoruju. Nebo aspoň snažím se. Provokovat a vyvolávat konfliktní situace nikdy nikam nevede. Jen Dr.Axl se v tom zřejmě vyžívá :)

Jo a mimochodem – tak tykáme si, nebo ne? :))

anonym

Barnajko , ja jsem tu ted jen na 10 minutek , tak se ryhle vyjadrim k tykani : ja neumim opravdu tykat. Ja budu nadale vykat , protoze bych v tom mela pak bo… komu tykam a komu vykam a vsem tykat opravdu nedokazu. 🙂 Budu ale stastna , prestastna , kdyz me zde vsichni tykat budete. Vypada to sice divne … mozna pro ostatni , ale me to nevadi a vyslovene si to preji. 🙂 Jsem blazen – problem je vazne jen a jen ve me , ale neco nedokazu , no. ☹ -iv-