FOG

Vzdalenost od Prahy

Zajimalo by me,jak to mate daleko do Prahy ze sveho bydliste,tedy z mista,kde momentalne zijete a kdo je nejdal?Samozrejme mistni pisi nulu.
Doplňuji:
Jen pro zajimavost,ja to mam do Prahy 8253 km.

Nejlepší odpověď
kropitko

K jižnímu okraji Prahy,cca 15 km
Doplňuji:
No FOGU…proboha…Kde to JSTE????

Další odpovědi
rynek878

taky 90km

annas

Vzdálenost našeho města od Prahy je asi 250 km.

panenka

Já to mám Fogu do Prahy 300 km.

aramah

Zhruba 130km na jížní okruh když jedu do Jablonce.

anonym

Do Prahy mam 1379km.

radulin01

Praha?Ta asi bude hodně daleko.O té jsme u nás na Moravě neslyšeli.A pražané o nás asi taky ne:-))

quentos

150 km

Blecha

90 km

mj81

Když jsem si to měřil na kole, bylo to z centra do centra 95 km.

lorja

Když pojedu od nás autobusem je to 383km,když
vlakem,tak 340km.

Zdroj: IDOS

člověk

jo fogu,teť jsi v americe,jižní?
ale kdes byl doma.

mojitek

Fogu,kde se nachazite..by me zajimalo taky. Jinak u mne to je 0 km.

Tata

Od nás k hokejové hale Sparty 36 km. V roce 1972 jsem to šel pěšky na oslavu mistrů světa.
Doplňuji:
Možná vám to do Prahy letecky trvá kratší dobu než jsme to šli mi. Od hospůdky k hospůdce a když jsme dorazili před sportovní halu, lidi na nás koukali jak na zjevení, oni totiž již zapomněli,že nějaké mistrovství světa bylo.

pusso

Autobusem 311,autem 290.

vagra

Podle navigace-310 km.

dagry

Já to mám daleko 🙂

holka102

ja 143km

BENYTA

Podle silničních ukazatelů 60 km.
Myslím,že vás nikdo nepřekoná…
How do you do?

Jahoda

Do Prahy to mám cca 350 km.

sardoska

Já to mám 141 km, takže co by kamenem dohodil a zbytek došel 🙂

Marvan

384 000km… ted zrovna bydlim na měsíci

FOG

Pro cloveka – pochazim z rodne „Hane“,tedy stred Moravy.
Pro Mojitka – jsem ve stredu USA.
Pro Benytu – I am fine.

lorja

Tak to máte přeci jen o něco dál než já.Ale na odpovědích se vzdálenost mezi zúčastněnými neprojevuje.

FOG

To mate samozrejme pravdu a jsem rad,ze muzu nekdy i ja pomoci ,alespon doufam a tez se neco noveho dovim.Jen me zajimalo,jestli je tu take nejaky „cizinec“ jako ja.
Jinak pro Kropitko,„clovek“ ma pravdu,jen ta severni.

kropitko

TEDA taková dálka,já bych se tam bála…

FOG

Ja se nebojim,mam vlcaka.

FOG

Pro Dagry,pokud to neni „tajne“,jak daleko?