Vzali byste brigádu jako chodící reklama?

Nejlepší odpověď
marci1

V případě nutnosti ano, ale více by se mi líbila reklama, která by nechodila, ale ležela. 🙂

Další odpovědi
lexx

v nouzi nejjvyšší, každá koruna dobrá…

Reezo

Záleží jak by to bylo placené. Pokud bych dostával víc než teď, tak proč ne…

gecco

Obecně jo – ale přecejen s jistými omezeními – naprosto bych odmítal dělat reklamu na fastfoody (typu mekáč, kfc…)…
😉

ReHu

Pokud bych potřebovala peníze a lepší možnost nebyla, pak jasně ano.

pusinka50

Ne. Nevydržela bych být 6–8 hodin na nohou a popocházet a chodit. A taky bych se v „obleku“ pěkně potila

led

1 – čo za to?
2 – kde, kedy, čo a ako dlho robiť?
3 – Za každého počasia, na ulici, alebo vnútri?

4 – „Pánko, hledáte enem muadé a štíhle dzívčence a rezkých muádencov, s pieknýma rečami a okáľmi, alebo i starečkov a vráskavé babky?“

„Dobrá hospodyňka pro pírko i přes plot přeskočí“ pravila Babička Barunce…

pizlicka

gecco-nedělal bych reklamu na KFC 🙂 ale di,kalimero 🙂 strašně bych se bála,ze me znamí poznají.kazdy den by to byla pro mě zkouška mé psychicke zdatnosti.

Michálek1245

Obecně vzato bych to asi klidně vzal, když by tomu odpovídaly peníze. Ostatně to platí o spoustě věcí, které se prostě nějakým způsobem řeší. Jako ale raději bych asi do veřejného prostoru montoval třeba klaprámy nebo něco takového. To mi teda přijde prostě mnohem efektivnější. Ono totiž ta chodící reklama je sice fajn zajímavý prvek, ale jen málokdo pak provede konverzi.