Avatar uživatele
anonym

Vzali byste brigádu jako chodící reklama?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, gecco před 3220 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

V případě nutnosti ano, ale více by se mi líbila reklama, která by nechodila, ale ležela. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lexx

v nouzi nejjvyšší, každá koruna dobrá…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

Záleží jak by to bylo placené. Pokud bych dostával víc než teď, tak proč ne…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Obecně jo – ale přecejen s jistými omezeními – naprosto bych odmítal dělat reklamu na fastfoody (typu mekáč, kfc…)…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Pokud bych potřebovala peníze a lepší možnost nebyla, pak jasně ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Ne. Nevydržela bych být 6–8 hodin na nohou a popocházet a chodit. A taky bych se v „obleku“ pěkně potila

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

1 – čo za to?
2 – kde, kedy, čo a ako dlho robiť?
3 – Za každého počasia, na ulici, alebo vnútri?

4 – „Pánko, hledáte enem muadé a štíhle dzívčence a rezkých muádencov, s pieknýma rečami a okáľmi, alebo i starečkov a vráskavé babky?“

„Dobrá hospodyňka pro pírko i přes plot přeskočí“ pravila Babička Barunce…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

gecco-nedělal bych reklamu na KFC 🙂 ale di,kalimero 🙂 strašně bych se bála,ze me znamí poznají.kazdy den by to byla pro mě zkouška mé psychicke zdatnosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Obecně vzato bych to asi klidně vzal, když by tomu odpovídaly peníze. Ostatně to platí o spoustě věcí, které se prostě nějakým způsobem řeší. Jako ale raději bych asi do veřejného prostoru montoval třeba klaprámy nebo něco takového. To mi teda přijde prostě mnohem efektivnější. Ono totiž ta chodící reklama je sice fajn zajímavý prvek, ale jen málokdo pak provede konverzi.

Nový příspěvek