dudu

Vzal nám chuť na milování koronavirus a politici?

Zavřel nás do karantény a vecpal se nám i do ložnic. Jen koronavirus však za nedostatek sexu nemůže. Trauma, strach, úzkost, kterou s sebou nesl vydatně posilovaly také proslovy některých politiků. Alespoň to tvrdí pražský sexuolog Ondřej Trojan. Osobně jsem zatím nedospěl k poznání, který politik, resp.strana náš „apetit“ nejvíce ničí.
Zdroj: https://www.id­nes.cz/xman/sty­l/koronavirus-sex-karantena-uzkost-strach-libido-sexuolog-ondrej-trojan.A200717_092­622_xman-styl_fro

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že to záviselo spíš na tom, jak kdo si bral k srdci situaci okolo koronaviru a slova politiků s tím související. Někdo s tím opravdu mohl mít psychické problémy, jiné páry zase zjistily, že najednou mají pro sebe více času a s chutí se vrhli na zábavu chudých – sexuální radovánky.

Další odpovědi
anonym

K těm politikům, nehledě na politické preference, je to zklamání. Jak vláda, tak opozice. Zjistil jsem, že narozdíl od jiných zemí, nemáme tak silné politiky, silnou hodnotou politiku.

Dodatek: Ano, vzali apetit a nejen se milování.

zjentek

Áááále… oni mně to asi smažkou dudu, ale… ženské jsou dneska tak či onak strášně emancipované = zaneprázdněné, řečeno moderně jsou „busy“, čili stejně není kam to strčit tak často, jak bys od přírody normálka potřeboval a chtěl… celý tohle okolo je postavený na palici a co s tím jako českej politik? Věřím tomu, že někteří jedinci si nějakýho politika sice oblíbí natolik, že fakt změknou… ovšem normálnímu, zdravýmu chlapovi může českej anebo kdejakej podobnej postkomunistickej politik šluknout hůl. Mně teda přijde, že jsou tam od toho. Já osobně bych preferoval Bendu, ale proti gustu… mně nikdo žádmou chuť nevzal, počítaje/včetně kovídka.

Kryšpín

Podle mého názoru naši politici jsou výborní oproti výsledku řádění Covidu v Belgii, ve Švédsku a USA jenom část populace bere čínský dárek na lehkou váhu, ale i po slabším průběhu přicházejí později problematické komplikace. Nehledě na to, že každý do toho kecá rozumuje přesto, že Covid není řádně objasněn, ani lék vyroben.

Pepa25

Spoustá párů zažilo pěknou „ponorku“, to má na sex daleko větší vliv než politici …

anonym

Na milování