Miru1

Vyzvánění na mobil – jména.Kde stáhnout?

Sháním vyzvánění na mobil – jména.Ale nevím kde stáhnout zdarma.Kdykoli si otevřu nějaký odkaz tak je to placené, a ještě tam je jen pár jmen.Ale ne zrovna ty co hledám.Jsou to Alena,Zuzana,Lu­cie,Pavla,Libor a další.Prý to lze stáhnout z internetu, ale nemohu to najít.Pokud někdo ví kde, budu rád.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Damiana

Zkus je namluvit, nebo nechat od dotyčných namluvit autenticky do diktafonu v telefonu a pak to můžeš dál upravit i s hudboum( třeba v iTunes)a použít jako vyzvánění. Záleží jen na druhu telefonu, který máš.