pepe88

Vykrmili jste se přes zimu?

Neuvádějte hanlivé výrazy v otázce, dodplnění, ale i v dalších svých příspěvcích. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Už jsem se tady párkrát zmiňoval, to mi povídej. Přitom žravou netrpím, jen se málo hýbu, Ale už s tím začínám něco dělat. Když je hezky, podnikám dlouhé vycházky na pivo do zahradní restaurace u řeky 🙂

Další odpovědi
gecco

Jo…
Mám o dobrých několik kg více, než před zimou…
😉
Ale beru to jako dobrý základ pro (vý)letní činnosti – nevyzábnu…
😉

Drap

Udržuji svoji váhu v podstatě konstantní.

ivzez

Já jsem 4 kg shodila…

dubraro

Vykrmuji se v létě i v zimě, i když se tomu dost usilovně bráním.

da ny

Jen o 2 kg (potřebovala bych přibrat tak 10 kg, jsem jako oteklá nitka)..
V létě více zadržuji vodu a mám své „tlusté období“, na zimu vždy „oplasknu“ 🙂