martuš

Vyznáte se někdo v hudebních nástrojích? Chtěla bych si koupit klávesy, ale nejsem si moc jistá výběrem..

Nejlepší odpověď
Dochy

Ještě možná pro začátečníka by se šikly klávesy pro začátečníky určené. Některé jsou vybaveny funkcemi pro výuku.

Další odpovědi
Mahoney

A hraješ už delší dobu, nebo chceš jen začít? Pokud chceš teprve začít, budou stačit nějaké velice levné, kdyby tě to náhodou neoslovilo. Také bys nám mohla říct, kolik jsi ochotná do nich investovat.

Bob2

martuš: a raději by jsi měla nějakou ještě levnější nebo nějakou kolem těch 5tis? Já si chtěl koupit tyhle http://kytary­.cz/miditech-garagekey-groove/HN135797/, ale pak jsem se rozhod pro dražší. Co se mi na tyhle koukal i kámoš co tomu víc rozumí tak říkal, že tyhle nejsou vůbec špatný, ale pak jsem se rozhodl pro draží

Bob2

taky jsem dřív hrál na kytaru a pak začal na klávesách, mě to šlo o něco hůř, ale zvládl jsem to. Každopádně myslím, že najít klávesy kolem té pětky nebude moc těžký.. Hlavně aby kvalitní a něco i vydržely..

martuš

ano jsem začátečník, nějakou dobu jsem hrála na kytaru. Chce to přesedlat :D Chtěla bych do nich investovat tak max 5000Kč..