Miroslavst

Význam dopravní značky?

Prosím vysvětlíte mi význam této dopravní značky?
http://media1­.kolikokoli.web­garden.name/i­mages/media1:4a5dc96d4­e105.jpg/pozor-aj-cajka-je-vtak.jpg

Nejlepší odpověď
Mili @

Na ptáky jsme krátký.....
😁

Další odpovědi
panenka

je to zákaz racků ale jestli je to zákaz sedění na značce nebo zákaz racků na pozemek to nevím.Každopádně pokud je to zákaz racků na pozemek tak se majitele ptát nebudou a létat tam budou furt 🙂

Radak

Ptáci se na zákazy můžou vy…kašlat.

led

Preštudujte si vyhlášku. na 6856.strane je vyobrazená táto značka: „zákaz pristávania a sedenia vtákov“

Jana5678

Také jsme měla dříve problémy s významem jednotlivých značek. Nakonec jsem našla knihu, která mi pomohla se s nimi lépe seznámit. Jako zaměstnanec na obecním úřadě jsem nedávno objednala dopravní značení na stránce https://www.do­pravniznaceni­.com/ pro naše zaměstnance, kteří upravují chodníky a prostory v okolí, takže jsem se s velkou částí dopravního značení seznámila osobně :D.