Weroniq

vyzkoušeli jste někdy suchý šampon? jaký je?

je to dobré řešení, když není dostatek času na to umýt si hlavu pod vodou s normálním šamponem? a jak se ten suchý šampon používá? nezůstane pak ve vlasech?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít i starší odpovědi, třeba najde radu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=such%C3%BD+%C5%A1am­pon&sa=Vyhledat

Další odpovědi
hanny 2

Používala jsem ho jako mladá holka,ale tehdy byl jen ten sypací Amica a ten byl nejlepší.Měla jsem po něm vlasy hezčí a nadýchanější než po umytí vodou a vysušení fénem.

Syd

Zůstane, ale když se to nepřežene tak to neni vidět. Tak jako tak se to musí nějak rozetřít (třeba kusem látky, píšou tam že se to má vyčesat, ale tím se ty vlasy jakoby zase zamastěj) aby to nevypadalo, že máš na hlavě nasypanou mouku. Nedoporučuju ty ve spreji – jednou jsem si to koupila a hned jsem to vyhodila, protože to fungovalo spíš jenom jako lak na vlasy, po čemž vypadaly vlasy ještě hůř, takže když, tak v prášku.

Terryle

V případě nouze je to lepší než nic. Párkrát jsem byla nucená ho použít /Amicu/ , ale asi s tím neumím zacházet, nebo jsem toho dala moc, nebo co – vždycky jsem pak byla napůl šedivá. Asi to bylo i tím, že mám dlouhý vlasy, co se u hlavy dost mastěj, takže jsem tam toho dala víc… a z dlouhejch se to pak blbě vyčesává. Takže já to beru fakt jako nouzi nejkrajnější. Ale asi to je jen mou nešikovností :o}

hanulka11

je to opravdu nejkrajnější řešení když nestíháš a nechceš jít s mastnými vlasy . jednoduše ho nasypeš rukama vetřeš a pak vyčešeš- v mládí na intru jsme ho používaly jako holky, protože pro všechny nebyla teplá voda ,abysme si umyly hlavy .Ale nyní jsem ho už nepoužila .
Doplňuji:
můžeš určníkem jako když si sušíš hlavu po umytí lehce šampon vytřepat

ReHu

Také jsem kdysi používala Amicu. Ale na tmavých vlasech to vypadalo i po důkladném vyčesání, zaprášeně.
Možná je již dnes kvalitnější a lépe se vyčesává.
Určitě bych to ale brala jako nouzovku. Třeba někde v přírodě v zimě nebo, když se to opravdu nestíhá.
Stejně je nejlepší osobní zkušenost.