nikita007

Vyzkoušeli jste někdy nějaké výživové poradenství?

Odpovědi
Dane

Ne. Můj jídelníček by však potřeboval malinko poopravit. 🙂

da ny

Osobně ne,
ale kamarádka a kolegyně ano.
Většinou šlo k tomu o prodej potravinových doplňků, detox, něco na hubnutí apod.

arygnoc

mám kam peniaze vrážať.
mám aj zdravý rozum – viem, čo by som nemal jesť (ale keď ten bůček je tak mňam!), takže nejakého rýchlokvaseného odborníka nepotrebujem.

ak by som aj potreboval, rozhodne by to nebol nevzdelaný výživový poradca (preškolený stredoškolák, ktorý si nevie nájsť prácu), ale dietológ (odborný lekár s lekárskym diplomom), ale aj to by som váhal.

Mám za to, že rady starých bbičiek sú dostatpočné – neprežierať sa cukrami, jesť do polosyta, piť do polopita.
a hýbať sa, pracovať.

:-Q

ivzez

Ne.

Luckavokaco

Osobně ne, ale tady je zkušenost nějaké paní co tam chodila. konkrétně recenzuje Svět Zdraví http://www.tvo­jetelo.cz/svet-zdravi-recenze/ Minimálně si můžeš udělat přibližný obrázek.

zloba987

Zatím ne, ale silně o tom přemýšlím. Chodím kolem pobočky svet-zdravi.cz každý den, ale ještě jsem nenašla odvahu..

faap

Hele, tak zajdi aspoň na diagnostiku, ta je levná a nezavázná a uvidíš ;)

zloba987

Ty jsi tam byla?

faap

Byla, na diagnostice a následně jsem si z důvodu dobrého pocitu nechala udělat individuální plán.

nemorosa1

Taky jsem byla na diagnostice a následně si nechala udělat plán. Docházela jsem půl roku na konzultace a zhubla 15 kg.