Avatar uživatele
nikita007

Vyzkoušeli jste někdy nějaké výživové poradenství?

Zajímavá 0 před 3592 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Dane

Ne. Můj jídelníček by však potřeboval malinko poopravit. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Osobně ne,
ale kamarádka a kolegyně ano.
Většinou šlo k tomu o prodej potravinových doplňků, detox, něco na hubnutí apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

mám kam peniaze vrážať.
mám aj zdravý rozum – viem, čo by som nemal jesť (ale keď ten bůček je tak mňam!), takže nejakého rýchlokvaseného odborníka nepotrebujem.

ak by som aj potreboval, rozhodne by to nebol nevzdelaný výživový poradca (preškolený stredoškolák, ktorý si nevie nájsť prácu), ale dietológ (odborný lekár s lekárskym diplomom), ale aj to by som váhal.

Mám za to, že rady starých bbičiek sú dostatpočné – neprežierať sa cukrami, jesť do polosyta, piť do polopita.
a hýbať sa, pracovať.

:-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luckavokaco

Osobně ne, ale tady je zkušenost nějaké paní co tam chodila. konkrétně recenzuje Svět Zdraví http://www.tvo­jetelo.cz/svet-zdravi-recenze/ Minimálně si můžeš udělat přibližný obrázek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zloba987

Zatím ne, ale silně o tom přemýšlím. Chodím kolem pobočky svet-zdravi.cz každý den, ale ještě jsem nenašla odvahu..

před 1962 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
faap

Hele, tak zajdi aspoň na diagnostiku, ta je levná a nezavázná a uvidíš ;)

před 1954 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zloba987

Ty jsi tam byla?

před 1951 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
faap

Byla, na diagnostice a následně jsem si z důvodu dobrého pocitu nechala udělat individuální plán.

před 1949 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nemorosa1

Taky jsem byla na diagnostice a následně si nechala udělat plán. Docházela jsem půl roku na konzultace a zhubla 15 kg.

před 1947 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek