Hvězdička

Výživné

Co mam dělat když jsem žádala o zvýšení výživného a otec podplatil mého právníka a soud jsem prohrála.. poradte co dál
Doplňuji:
Sám mi otec řekl do očí nemaš pro ti mě šanci tvého advokáta jseem dal dost penez takže se nesnaž dál pak sme vešli do kanceláře k nemu oba já i otec a advokát byl jako vymeneny byl na jeho strane a vubec se mi nezastal a to mi den pred tohle schuzkou sliboval že se bude snažit a vše provšří nic z toho neudelal tak co si o tom mam pak myslet když mi tohle otec řekne NEMAS ŠANCI PROHRAJEŠ TVÉHO PRÁVNÍKA JSEM PODPLATIL DAL SEM MU DOST PENEZ.. divné díky za odpoved

Nejlepší odpověď
standa

Předpokládám, že na toto tvrzení nemáte důkaz, takže je to jenom vaše SLOVO, se kterým v této právnické dungli neuspějete.

Najděte si jiného právníka a podejte odvolání…

Další odpovědi
panenka

hvězdičko aby jsi něco takoého mohla říct musíš mít důkaz.každopádně už ti na tuto otázku zodpovězeno bylo a tak ti můžu akorát k tomuto dodat vem si jiného právníka který by ti mohl pomoci a dokázal ti vyhledat pravdivé informace ohledně tvého problému.nesmíš se dát musíš bojovat a hlavně mít na všechno důkazy.otce se neboj z jeho strany se jedná o zastrašování zkus použít to co ti tu bylo poraděno