dust8

Vyžíráte někdy po nocích ledničku? Máte na to nějakou strategii, abyste při tom nedělali rozruch?

pixabay: https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2016/11/29/07/44/bot­tles-1868175_1280.jpg

Nejlepší odpověď
marci1

No dovol, nevyžírám. Jen si uzobnu. 🙂
Teď jsem si představila, jak některé lepší ledničky mají zabudované kamery a lze tak zjistit, jaká potravina od posledního otevření dveří lednice zmizela a kdo ji vzal. Kdo by si to dobrovolně pořídil domů? Záznam by byl plný akorát smutných čučících obličejů někdy v časech 22 až 03, kdy se chodí do lednice zkoumat v pravidelných intervalech, jestli tam náhodou nezůstalo ještě něco mňam-mňam do zobáčku. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Za mlada mně někdy hlad fakt probudil a byl jsem schopen si o půlnoci udělat nějakou špagetovou rychlovku. Teď mě to už nedrží, protože jsem přišel na to, že člověka nejlíp uspí nejdřív se aspoň lehce nadlábnout. Nedoporučuje se to, není to zdravé a bývají z toho divoké sny, ale funguje to!

aliendrone

Běžně. Je to dáno nekonzistentností aktivit – spím, když to jde a když je třeba máknout, tak pracuji bez ohledu na noc/den/svátek.
Strategii tudíž nepotřebuji, byla by zbytečná, spíš kontraproduktiv­ní. :)