Rokio

Vyžaduje se na nejstarší řemeslo výuční list?

Každé řemeslo vyžaduje pro jeho vykonávání učňák. Vyžaduje ho i to nejvíce staré řemeslo?

Nejlepší odpověď
Hlada

Ne.
Dle přílohy č. 4 k zákonu č. 455/1991 Sb (živnostenský zákon) se jedná o živnost volnou.

Další odpovědi
Drap

Ne,profesionality a vzdělání tyto řemeslnice dosahují sebevzděláváním.

Smackdown

Když budeš mít sexy tělo,tak klidně můžeš mít i zvláštní nebo pomocnou školu.

Dochy

Podle našich předpisů ano. Je nutné elektrovzdělání pro absolvování předepsaných zkoušek (dle par. 50/1978)