Mahoney

Vyvrknutý kotník II.

Protože to bylo čím dál tím horší, rozhodl jsem se zajet na tu pohotovost. Tam mi udělali snímek. Nakonec mi řekli že mám výron, nohu mi stáhli nějakým obvazem a mám prý zůstat do středy doma.

Takže sem chtěl jen poděkovat všem, kteří si udělali čas a poradili mi. Díky :).

Mahoney

Odpovědi
Sůwa

Já jsem ti sice neporadila, protože dobře radili jiní, ale dám radu na později. Tu nohu se nesnaž moc brzy namáhat, výrony se občas vracejí. Nic se nestane, když si dáš od fotbalu na dva až tři týdny pohov 🙂.