Complex

Vyvíjí se dnešní den podle vašich představ?

Nejlepší odpověď
annas

Neměla jsem žádnou představu, ale těší mě, že svítí sluníčko a den je veselejší.

Jen si připomínám, že je třeba začít postupně hrabat listí, které včerejší vítr neuklidil.

Další odpovědi
Drap

Zatím to jde.

aliendrone

Aby se den vyvíjel podle MÉHO očekávání se mi NIKDY v životě nepřihodilo. Z nějakého důvodu mi KAŽDÝ DEN mé představy sabotuje, asi za to může led! Nebo Kepler. V úvahu přichází annas nebo ivzez či Edison s Dochym, orwellem a vůbec další zločinci! ;) :D :D

Jisté je, že věřím, že nějký důvod to MÁ!
A AŽ NA NĚJ PŘIJDU, tak… !!!!!!!!!!!!!! ;) :D :D :D :D ;)

dudu

Dnešní den nám zpestřil slovutný OD Kaufland. Jako satisfakci za nedodání určitého zboží v určený den jsme od něj obdrželi peněžní poukázku na nákup zboží v hodnotě stakorun. Potud šedá realita. Velmi nás však pobavil obsah průvodního dopisu kde se praví, že poukázka platí do postupného vyčerpání její hodnoty, maximálně však čtyři roky! Je dokonce opatřen dvěma originálními podpisy. V zemi nákupů si připadáme jako Alenka v říši divů.

ivzez

Ano.
Každý (skoro) den se vyvíjí podle mých představ.

@Aliendrone,
Vy jste si dovolil nás označit zločinci?
To jste si dovolil hodně! ))–:

aliendrone

dudu>>> :D :D :D :D :D :D :D :D :D – tohle by stálo za vytvoření kratičkého videa s komentářem a hodit na YT a FB! Myslím, že by „sklízelo lajky“ jako kombajn!!!

ivzez>>> Popravdě řečeno ANO, s drzostí, nekultivovaností a nevychovaností mne vlastní jsem si dovolil, no.
Jelikož jsem ovšem lehkomyslně VŮBEC nepředpokládal, že by se to mohlo někoho dotknout, teprve nyní zděšeně zjištuji svůj omyl, tudíž se speciálně Vám OMLOUVÁM! Je nade vší pochybnst JASNÉ, že VY ZLOČINEC NEJSTE! :)