bolak

Využíváte zdejší vnitřní pocztu?

Jste vděční za tento luxus, který nám byl umožněn? Kolik zpráv už jste odeslali/obdrželi

Nejlepší odpověď
quentos

Používam čas od doby

Jelikož přihlašovací mail tady nejde změnit, nic jinýho mně nezbejvá. Pokud si tedy kontaktuchtivý uživatel nezjistí z mého profilu, že mám původní mail rozbitej, a nenapíše mi rovnou na Seznam.

Další odpovědi
briketka10

Používam čas od doby

když si prostě chci s někým pokecat tak ji použiju, ale většinou mi pomohla v užitečných věcech třeba jako výměna filmů apod.
nebo ták různě, když něco nechápu..
teď je novej Seznam hrůza v tom, aby se prase vyznalo, dumám a dumám už mi hlava hoří :))

anonym

Používám výjimečně

Jen s několika vyjímečnými uživateli zdejší komunity.

led

Používám výjimečně

Väčšinou doplňujem odpoveď, keď pýtajúci chce širšie informácie,
Nevidím príčinu uzatvárať profil a vnútornú poštu, aj keď dostávam niektoré vnútorné maily nehodné civilizovaného a inteligentného človeka. No, ľudia sú rôzni.

manon

Používam čas od doby

Doplňuji:
Jsem taková málomluvná, ani přes tu poštu toho moc nenapíšu :) Někdy musím zprávu poslat i dvakrát, abych splnila týdenní kvótu :)

Michal Kole

Používám výjimečně

Doplňuji:
Hodně z Vás ji má vyplou, což absolutně nechápu.

Tím akorát dáváte najevo, „Já jsem nejchytřejší, vím, vše a opovažte se někdo něco namítnout“.

Jiný vysvětlení prostě nemám.

baghira

Používám výjimečně

Doplňuji:
Sám nepíšu nikomu, jen odpovídám na eventuální zprávy ostatních.

hanulka11

Nepoužívám nikdy

Doplňuji:
Michale myslet si můžeš co chceš , to ti nikdo nebere.

Funna

Používám výjimečně

anonym

Používam čas od doby

Pravidla jsou přece jednoduchá – vnitřní pošta je určena pro veškeré osobní vzkazy.
A naopak v otázkách nemají co dělat.
Na to občas sám tazatel zapomíná a poštu využívá pro své zištné cíle, kdy ovlivňuje klientelu ve svůj prospěch, což by se ještě možná dalo i pochopit.
Ovšem dotčená zpráva na někoho, kdo si jej dovolí předběhnout v týdenním žebříčku (který si asi žárlivě střeží – jak patrno), je už vyloženě za hranou domýšlivého statusu.

anonym

Mám v interní poště pouze 65 zpráv které všechny začínají texte „Váš příspěvek bude posouzen administrátorem Odpovědi.cz“, jinými slovy mám tam jen skládku ujistění, že bonz hlášky nějakého egocentrického kašpárka kterému se mé odpovědi nelíbí ideologicky budou adminem posouzeny ale všichni víme že admin to jen maže a ignoruje. Smysl interní pošty mi pod záplavou těchto lživých zpráv tedy naprosto uniká :)

vagra

Očko, omlouvám se, za omylem přiznaný bod. Je mi to líto, ale stalo se…:)

bolak

Tak je to správné, tak to má být, „Slušnosť v každej situácii aj na internete“, jak by řekla led, kdyby tu s námi teď byla…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-jste-nekomu-dali-omylem-palec#discussion

led

Et tu, Brute? Aj ty, bolak?
Nepochovávajte ma ešte, ani virtuálne, Ešte sa chystám dlho strašiť :)

annas

🙂

led

ocko, ako vy viete, čo bolak píše vo svojej vnútornej pošte.

Kedysi to bolo ľahko, posol po prekonaní dennej etapy kdesi v hospode prenocoval a kým spal, zlý nepriateľ si doručovanú poštu prečítal, prípadne zamenil
zdroj: dejepis, rozprávky

led

Jeden rozpravkár na tejto stránke už tu prezrádzal svoje ´zázračné´ schopnosti

bolak

mě taky moje třetí oko často upozorňuje, když mě ocko a Dr. probírají :) a věř mi že mě řešej prakticky obden..a nejen v poště

to je furt, bolak sem, bolak tam, četl si tohle? a viděl si co sem mu na to napsal? a poď teď, dáme všem palec krom bolaka, to bude koukat :))

jako bysme byli jedna rodina…

bolak

ocko: aha, ty myslíš Bohemicu, ta je v čele žebříčku, je to tak? :)

co že na mě takhle zčistajasna dorážíš? nastaly snad problémy v ráji? :)) já si toho všim už před třema dněma že se od tebe Dr. nějak distancoval :) najednou žádný palce, žádný nominace,,, zřejmě mu konečně došlo že seš slabej článek, železná koule u kotníku, kotva co ho táhne k zemi a že s tebou není šance se vrátit do kruhu oblíbených, co s tím budeš dělat prosimtě? všimla sis že už se začal poohlížet po nový parťačce? no ano, prozatím je v jeho aktuálním hledáčku manon,, ta je tu nová, celkově oblíbená, ta by ho mohla vrátit zpátky do hry… myslím že tak nějak podvědomně už si to musela cejtit, možná proto si jí od pondělka přestala bodovat odpovědi… no uvidíme ještě jak se to vyvine

A k té Bohemice, ano, máš pravdu, zmínila se mi že jí najednou skáčou body :)) tak sem se šel podívat do týdenního žebříčku skutečně byla předemnou. tak sem šel schávlně zkouknout její odpovědi, kde se tam to tučný konto vzalo a bylo mi jasno :)) ocko a axl zpětně dobodovávali a donominovávali,,,zvláš­tní že tohle vám jako porušování kodexu nepřijde… a ještě tím navíc schazujete chudáka Bohemicu a její odpovědi,,,jednou se tu třeba objeví další hnidopich jako ste vy dva a bude jí vyčítat podvádnění, přiom ona je jen obětní beránek kterého ste si před týdnem vybrali…

Jenom by mě zajímalo, jak o té zprávě kterou jsem jí poslal můžeš vědět, protože ona ti určitě echo nedala a nikomu jinýmu sem o tom nepsal, čili buď máš známýho u adminů kterej se mi prohrabuje v interní poště, nebo si skutečně vědma a tu zprávu včetně jejího obsahu jsi vycítila :D:D:D:D:D:D

anonym

Skoro ses trefil, ale je to jednoduché, aniž by sis to možná uvědomoval, párkrát ses prozradil, pak to naznačovaly indicie dalších uživatelů (snad si nemyslíš, že si vnitřní poštou píšeš jen ty sám), několik registrovaných už znám i osobně a když jsem si k tomu patřičně vyložila, vyšlo to téměř jasně.
led uvedla paralelu z pohádek, ale i pohádky vycházely z životních reálií a ve virtuální době jsou ty možnosti daleko širší, než v dobách, kdy ještě pohádky vznikaly.

bolak

Tak to mi musíš vysvětlit, třeba tuhle svoji větu: „Ovšem dotčená zpráva na někoho, kdo si jej dovolí předběhnout v týdenním žebříčku..“

Sice né dotčenou, ale zprávu jsem Bohemice (která je jediná nademnou, takže nikoho jinýho si myslet nemohla) skutečně poslal, ale poslal jsem to vyloženě jí osobně, takže mi vysvětli, jakpak ses k té >soukromé< zprávě dostala?

A pokud jde o tu tvou druhou narážku, že ovlivňuju prostřednictvím pošty lidi aby mi dávali palce, tak tam tě bohužel tvá skleněná koule vyloženě zklamala :(

Nicméně na to vysvětlení, jak ses dostala do mé soukromé pošty, případně do pošty Bohemici, si tedy rád počkám…

anonym

To je ale zajímavý, že ti nevadí třeba vagra, který naprosto masivně dobodoval veškeré odpovědi (cca 8 tisíc) a otázky (cca 2,5 tisíce) jistému nicku (a nebyl sám).
Ale do druhých se strefuješ, podezíráš, nebo je to jen závist, žárlivost a ješitnost nad ztrátou prvenství?

bolak

Já nepodezírám, já otevřel 20 posledních odpovědí a všude kde byl palec od ocka nebo od Dr.Axla, tam byla i nominace :) To sou prostě fakta, ale jak říkám, chudák Bohemica, jak ona k tomu přijde.. lidi si pak budou myslet že s váma kuje nějaký pikle a až dostane Dr.Axl vyhazov a přestoupí na poradte.cz a ty půjdeš s ním jako poslušnej hafan, tak ji to postaví do role vyvrhele.

Jinak ať si kdokoli boduje kohokoli chce, na to máte právo, nicméně pokud někdo obviňuje ostatní z podvádění, dělá ze sebe přede všemi vysoce morálního člověka a pak jde a palcuje lidi, jak jsi naznačila, né proto aby ocnil správnou odpověď, ale jenom proto aby někoho jiného naštval, tak by se měl nad sebou asi zamyslet…

anonym

Zdá se, žes už pozapomněl na nepsané zásady těch, co jsou v menšině, ačkoliv brojí proti bezpráví.
Což takhle, že 7 statečných drží při sobě, 3 mušketýři „Jeden za všechny, všichni za jednoho“ a z čerstvé doby i slogan, co se stal i leitmotivem v dobách těžkých a názvem filmu „Musíme si pomáhat“?
Furt nic? Tak to je ale opravdu smutný.

led

Malý omyl v kvalifikácii:
7 statočných boli nájomní zabijáci – im nešlo ani tak o dedinčanov, nemali prácu, nemali peniaze, potrebovali sa schovať, ešte aj mladý Chico sa chcel stať zabijákom. Nehovorím o ich čiastočnej „premene“ v dedine
a 3 mušketieri boli, vlastne boli 4, boli vojaci slúžiaci za žold. Ich heslo ani neplatilo dlho, veď ak pozrete pokračovania, neskôr boli na opačných stranách barikády.
„Musíme si pomáhat“ a pomáhame si navzájom? Nie, sú to zbytočné útoky, podrazy a rýpania do druhého. Takto si slušnú stránku „rady a pomoci“ nepredstavujem.
Nezarábajte tu virtuálne peniaze -palčeky, hviezdičky- ale raďte, pomáhajte a budete odmenení…

bolak

Ano, ale přesně to se tu stalo. Třeba annas tu byla napadána dvěma trýzniteli a stalo se přesně to co tu popišuješ, lidi se kolem ní semkli aby jim ukázali že tohle se tu trpět nebude! A hleďme, poměr sil se obrátil a šikanátoři najednou tvrdí že to oni jsou oběťmi… protože jsou přece v menšině…

bolak

Jinak sem samozřejmě rád, že už zase píšeš ze svého profilu ty osobně.

bolak

ocko já ti něco psal? tys mě předběhla v žebříčku nebo co? :)) teď nějak nestíhám…

anonym

Ještě jsem si všimla jedné chybné a nesmyslné fabulace, pokud to nevíš, tak jakmile je otázka uzamčena, nelze ji zpětně nominovat (s výjimkou admini). Jestli jsi to ještě nezaregistroval, pak je to u experta fakt vostuda.
A pakliže to víš, což je pravděpodobnější, tak je to jen obyčejná a sprostá lež.
Ani jedno ti zrovna na věrohodnosti nepřidá (přidává to jen naplnění náznaků o pokrytectví).

bolak

Teď zas nevím o čem mluvíš, no, ono je to stejně valstně jedno..

Můžu se tě ještě zeptat, než nám zase odcupitáš? Proč píšeš zničehonic úplně stejným stylem jako Dr.Axl? ..fabulace, admini, atd. myslím že už sem se tě na to jednou ptal, ale nějak jsi z toho vybruslila. A jakto že ti zničeho nic začalo jít vkládání odkazů, jaktože máš najednou nastudovaný informace o všech lidech z webu a zmiňuješ věci, který se tu odehrály nebo napsaly 458 dnů před tím, než jsi se tu vůbec objevila?

Dík.

briketka10

jo jo pravdu máš a já se taky divím té odpovědi, která je absolutně z jiného světa !!
a v diskuzi hovoří jazykem Dr.Axlovým !!
admin je admin né admini :D))

bolak

zkouší to zkouší, ale bolaci jentak neoklame…

manon

No a teď jsem zapomněla odpovědět na druhou část otázky: Až to spočtu, pošlu Ti odpověď do vnitřní pošty :)

bolak

Michal Kole: hodně ze mě? a kolik tak zhruba asi? ať mám přehled..

Michal Kole

napiš mi na michal.kolesa@seznam.cz

mě nebaví pořád otázky „otevírat“ a koukat, zda není nová diskuse, odpověď

Jako učitel informatiky, nechám studenta za takovéto „hrubé chyby konceptu“ program předělat (nedal bych mu pět), teda spíše dodělat, domyslet, …

Jako koncept je to dobrý, aby se zbytečně netvořili flame, že první a první 3 odpovědi k věci a zbytek si lidi vyjasňují názory jako na klasickém foru, ale spíš je potřeba domyslet možnost, průběžného „upřesnˇpování“ dotazu.

Když někdo nerozumí elektrice, ani neví, že existuje jistič, tak je jasné, že nepoloží otázku ve stylu: „Mám pračku ...... když jí zapnu tak mě to vyhodí proudový chránič a jistič zároveň, kde v elektronistalaci pračky můžu mít zkrať či svod“.

Tak logicky položí dotaz jako Pračka mě vyhazuje jistič (to že je to kombinace jističe s chráničem nebo že to vyhazuje oba prvky nezmíní) a jak my zkušení na to máme odpovědět.

To apk trvá hodiny než neustále pomocí nových otázek se dotaz upřesňuje.

Sice by se dala použít diskuse, ale kdo bude pořád otázku otevírat a koukat do diskuse ?

Čím víc se k počítačům dostávají laici, tím víc je nutno myslet na user-friendly grafic users interface. (uživatelsky přívětivé grafické uživatelské rozhraní)

bolak

já ti psát nebudu, ty bys mě zas posílal ty tvý otázky na tělo, jako jestli si zacpávám nos když skáču kufr, jestli sem se někdy zamotal du stulíku a podobně

jinak co se týče diskuze, otázku si můžeš nechat následovat a projíždět jen stream, protože kdykoliv ti někdo napíše do diskuze, ak ti to tam dá echo

anonym

tak to já taky udělám.:))

Michal Kole

dík to jsem nevěděl

bolak

Copak ty nečteš všechny moje odpovědi? :-o
Hanba Ti, Michale, hanba Ti!!

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-pouziva-diskuze-d