Avatar uživatele
Kepler

Využíváte zákaznické karty?

Třeba lékárny Dr.Max, Benu nebo Tesco. Není to žádná velká výhra, ale slevy v řádu stokorun jednou za čas potěší. V podstatě je přijmu, když mi je nabízejí a tak jako tak tam nakupuju. Zvláště výhodné považuju ty karty lékáren.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, jirka F, nyjono, hapiky před 1819 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Já ne, ale moje mamka využívá zákaznickou kartu Dr. Max. Pokud lze počítat i tohle, tak kupují občas mamce poukázky na 100, 200 a někdy i 300 Kč.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… samozřejmě !!! … v tomto jsem hroznej karbaník, co jde, mám formou appek v mobilu (něde tím získáš i slevy navíc) a ty ostatní mám nahraný v „mobile-pocket“ https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=at­.bluesource.mo­bilepocket&hl=cs …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Samozřejmě, pár stokorun ušetřených v Tesco se hodí. DrMax používám, ale jak je to výhodné netuším – nemám porovnané ceny u konkurence. Penny a Billa jsou celkem k ničemu, max jednou za rok klubová cena čehosi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

V DrMaxoj maj na kartu Vincentku za 19kaček!!!

Na tom se dají měsíčně ušetřit čtyři stovky, protože co chceš jinak NORMÁLNĚ pít, že?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nepoužívám.

Ale poslední téměř rok dost nakupuji v BENU
(prostřednictvím Rohlíku) a na PotravinyOnline (Tesco).

V BENU už jsem nechala dost peněz. Popřemýšlím o tom.
Ovšem napřed mne bude zajímat, jaké údaje by ode mne chtěli
a co všechno by s nimi zamýšleli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Používám všechny vyjmenované ještě Globus kartu a
Rossman drogerie.
V některých e-shopech mám slevy např. Zoohit, Rohlík, Lékárna.cz, Jysk, Electro World, Dobrá miska.
Nevzpomenu si na všechny :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Některé.
Třeba Globus kartu mám hlavně pro nákupy se skenerem. Je to pohodlnější.
A minulý týden jsme koupili zákusky v Ovocném světozoru a celý nákup pokryl bonus na kartě.
U Dr.Maxe má kartu příbuzná a když už tam občas zajdu.stačí nahlásit jméno a ročník a slevu akceptují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Využívám karty benzinek. Není to žádná sláva, ale hodně potěší, když za skoro stejnou cenu jako u jiných benzínek dostanu u She..ky naftu té nejvyšší kvality.
Když v průměru za týden projezdím za 500–1000 Kč nafty, je to znát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Souhlasím s Tebou,
je mi taky jedno, že chtějí osobní údaje. Znají mě od
vidění. Kartu mám od začátku. Objednávám si tam léky,
tak co..
Ušetřím tam hodně za krémy a další zboží. Navíc, když
něco koupím přes e-shop, tak je ta sleva daleko větší.

před 1819 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ivzez: už si dobře pamatuju, jestli po mně chtěli nějaké osobní údaje. V případě lékáren Dr.Max se vše dá zjistit na kartavyhod.drmax.cz U obou lékáren jsem ušetřil dost peněz, někdy nechtějí doplatek nebo je nižší, někdy je za lék nižší cena. Ví, že když jsem kupoval lék jinde, zdálo se mi o čertech. Nebyl nikdy žádný problém.

před 1819 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

omlouvám se za nedoklepy, opět zlobí klávesnice. Mělo být… už si dobře nepamatuju…

před 1819 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek