Kepler

Využíváte zákaznické karty?

Třeba lékárny Dr.Max, Benu nebo Tesco. Není to žádná velká výhra, ale slevy v řádu stokorun jednou za čas potěší. V podstatě je přijmu, když mi je nabízejí a tak jako tak tam nakupuju. Zvláště výhodné považuju ty karty lékáren.

Nejlepší odpověď
Rokio

Já ne, ale moje mamka využívá zákaznickou kartu Dr. Max. Pokud lze počítat i tohle, tak kupují občas mamce poukázky na 100, 200 a někdy i 300 Kč.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… samozřejmě !!! … v tomto jsem hroznej karbaník, co jde, mám formou appek v mobilu (něde tím získáš i slevy navíc) a ty ostatní mám nahraný v „mobile-pocket“ https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=at­.bluesource.mo­bilepocket&hl=cs …

Arne1

Samozřejmě, pár stokorun ušetřených v Tesco se hodí. DrMax používám, ale jak je to výhodné netuším – nemám porovnané ceny u konkurence. Penny a Billa jsou celkem k ničemu, max jednou za rok klubová cena čehosi.

zjentek

V DrMaxoj maj na kartu Vincentku za 19kaček!!!

Na tom se dají měsíčně ušetřit čtyři stovky, protože co chceš jinak NORMÁLNĚ pít, že?

ivzez

Nepoužívám.

Ale poslední téměř rok dost nakupuji v BENU
(prostřednictvím Rohlíku) a na PotravinyOnline (Tesco).

V BENU už jsem nechala dost peněz. Popřemýšlím o tom.
Ovšem napřed mne bude zajímat, jaké údaje by ode mne chtěli
a co všechno by s nimi zamýšleli.

briketka10

Používám všechny vyjmenované ještě Globus kartu a
Rossman drogerie.
V některých e-shopech mám slevy např. Zoohit, Rohlík, Lékárna.cz, Jysk, Electro World, Dobrá miska.
Nevzpomenu si na všechny :)

nyjono

Některé.
Třeba Globus kartu mám hlavně pro nákupy se skenerem. Je to pohodlnější.
A minulý týden jsme koupili zákusky v Ovocném světozoru a celý nákup pokryl bonus na kartě.
U Dr.Maxe má kartu příbuzná a když už tam občas zajdu.stačí nahlásit jméno a ročník a slevu akceptují.

hapiky

Využívám karty benzinek. Není to žádná sláva, ale hodně potěší, když za skoro stejnou cenu jako u jiných benzínek dostanu u She..ky naftu té nejvyšší kvality.
Když v průměru za týden projezdím za 500–1000 Kč nafty, je to znát.

briketka10

Souhlasím s Tebou,
je mi taky jedno, že chtějí osobní údaje. Znají mě od
vidění. Kartu mám od začátku. Objednávám si tam léky,
tak co..
Ušetřím tam hodně za krémy a další zboží. Navíc, když
něco koupím přes e-shop, tak je ta sleva daleko větší.

Kepler

Ivzez: už si dobře pamatuju, jestli po mně chtěli nějaké osobní údaje. V případě lékáren Dr.Max se vše dá zjistit na kartavyhod.drmax.cz U obou lékáren jsem ušetřil dost peněz, někdy nechtějí doplatek nebo je nižší, někdy je za lék nižší cena. Ví, že když jsem kupoval lék jinde, zdálo se mi o čertech. Nebyl nikdy žádný problém.

Kepler

omlouvám se za nedoklepy, opět zlobí klávesnice. Mělo být… už si dobře nepamatuju…