Kiti

Využíváte stránky se slevami?

Myslíte, že se to vyplatí?
Párkrát jsem takhle něco pořídila a moje zkušenost je 50/50. Jednou bezva dovolená, podruhý nic extra, super pizza jinde příšerný zákusek s kávou…

Nejlepší odpověď
zzzzz

Jen sem tam, vždy ale nejprve projedu net, kolik je opravdová cena.

Občas je to ve slevě 2× dražší než bez slevy:-)))

Další odpovědi
anonym

Ne, nikdy jsem toho ještě nevyužila, občas jsou nabídky zajímavé, neměla jsem odvahu, jen jednou jsem koupila takhle kabát, byl mi hrozně velkej, málem jsem v něm zabloudila a to nebyl se slevou 🙂

krftwrk

Ne, tak hluboko jsem neklesl, abych nakupoval na ,,internetovych zlevnenkach"

HOLAS

S přítelkyní využíváme hlavně víkendové pobyty, a téměř vždy naprostá spokojenost :) když jde to jídlo, ne vždy je to ono, buď se snaží nalákat nové klienty nově otevřená restaurace, nebo si zkazili reputaci a tímto se ji snaží navrátit zpátky. Horší když je to zaběhlý podnik, kde to stojí za prd a snaž se tímto nalákat. A těch je většina, bohužel. To pak zkazí zážitek i důvěry v tyto portály :)

cochee

Ne.

Kiti

krftwrk – máš pravdu, ty jsi mnohem, mnohem níž

zzzzz

🙂

anonym

😁

zzzzz

jak ho hned odhadla, že:-)))