Hufnágl

Využíváte ochutnávku uzenin, nápojů, sladkostí… nabízenou v obchodech?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… jak kdy, a podle nálady a vzhledu a pohlaví nabízeče …

Další odpovědi
Kepler

U nás jsem narazil jenom na ochutnávku uzenin a jindy na sýry. Tak tohle můžu, ochutnával jsem pilně. Na sladkosti bych asi nešel, ale na nějaký ten liguére šel určitě.

zbyndo

Ja už mám takú blbu povahu,neochut­navam,potom by mi bolo blbé si niečo z toho nekúpiť.Nechapem to,ale už som raz taký, nič s tým neurobím.Vynimka je ochutnávka piva,to by som ochutnaval až do prasknutia

Drap

Jen velmi zřídka.

Arne1

Když na ochutnávku narazím, tak si klidně dám, S výlinkou ochutnávek drogerie, to nemusím.
Jenom je problém, že těch ochutnávek je v Tesco velmi málo

klara1992

Ano když jdu nakoupit a mam hlad tak si dam :D