Monny

Využíváte hodně zeleniny ve svém jídelníčku?

Nejlepší odpověď
BEAES

Ano, denně mám zeleninové jídlo, ať už teplé, či jako obloho. Nejraději mám hl. salát, okurky, rajčata, zelí.

Další odpovědi
Elk

Snažím se. Většinou ji dělám na páře, to neztratí chuť. Dokonce se mi osvědčili i brambory na páře a jsou fakt výborné.

anonym

Ano,zeleninu používám jak v syrovém stavu,tak i při vaření,proto že bez ní by to nebylo chutné a pestré.

Terryle

Bohužel ne. Zelenina ani ovoce mi nechutnaj. Z ovoce mě bolí citlivý zuby. Zeleninu do sebe v lepším případě teda nacpu (pár druhů), ale ideálně, když to někdo připraví – šíleně mě otravuje ji chystat, krájet, mýt a podobně.
Občas se ve mně hne svědomí a něco si dám, ale spíš nárazově. V jídle ji sním (pokud to není rajče, u něhož je patrná rajčatová konzistence, pecky a podobný blivajzy), ale nemusím. Takže když vařím já, zeleninu nepoužívám. Kromě brokolice teda.
Jsem nepoučitelný hovado, žiju nezdravě a hrozí mi rakovina střev z nedostatku vlákniny, ale nemůžu si pomoct. A stejně na mě do té doby spadne letadlo :)))

hanulka11

Hodně- jak syrovou tak vařenou.Mnohdy nahrazuji maso zeleninou.

Mili @

Já zeleninu používám a i to jídlo na talíři obložené zeleninou vypadá krásně…!
Nebo takový šopák nebo okurkový salát se smetanou… mňam…

quentos

jistě, zejména snídani si bez čertsvé zeleniny nemůžu pomalu ani představit