Avatar uživatele
Monny

Využíváte hodně zeleniny ve svém jídelníčku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Elk, Mili @ před 4892 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Ano, denně mám zeleninové jídlo, ať už teplé, či jako obloho. Nejraději mám hl. salát, okurky, rajčata, zelí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elk

Snažím se. Většinou ji dělám na páře, to neztratí chuť. Dokonce se mi osvědčili i brambory na páře a jsou fakt výborné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano,zeleninu používám jak v syrovém stavu,tak i při vaření,proto že bez ní by to nebylo chutné a pestré.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Bohužel ne. Zelenina ani ovoce mi nechutnaj. Z ovoce mě bolí citlivý zuby. Zeleninu do sebe v lepším případě teda nacpu (pár druhů), ale ideálně, když to někdo připraví – šíleně mě otravuje ji chystat, krájet, mýt a podobně.
Občas se ve mně hne svědomí a něco si dám, ale spíš nárazově. V jídle ji sním (pokud to není rajče, u něhož je patrná rajčatová konzistence, pecky a podobný blivajzy), ale nemusím. Takže když vařím já, zeleninu nepoužívám. Kromě brokolice teda.
Jsem nepoučitelný hovado, žiju nezdravě a hrozí mi rakovina střev z nedostatku vlákniny, ale nemůžu si pomoct. A stejně na mě do té doby spadne letadlo :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Hodně- jak syrovou tak vařenou.Mnohdy nahrazuji maso zeleninou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

Já zeleninu používám a i to jídlo na talíři obložené zeleninou vypadá krásně…!
Nebo takový šopák nebo okurkový salát se smetanou… mňam…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

jistě, zejména snídani si bez čertsvé zeleniny nemůžu pomalu ani představit

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek