Nassin

Využíváte hlasové vyhledávání v Chromu?

Já jsem si to velice oblíbil. Než napíši to, co potřebuji vědět, hlasové vyhledávání je rychlejší.
Na odpovědi typu „Ano“ neberu zřetel.

Odpovědi
elkon

Ano a proč se ptáš, když nebereš zřetel. Co je to za logiku? Je to samozřejmě dobrý pomocník.

aliendrone

NE. Prostě proto, že Chrome nepoužívám, no. Což ovšem vůbec neznamená se hlasové služby Google nevyužívám. BTW – protentokrát má elkon pravdu, pokud by někdo používal googlí hlasové rozpoznávání v Chromu, tak CO by jako měl odpovědět, když ne ANO? Něco jako „dnes je úterý“? ;) :)

Dochy

Ano, na mobilu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

elkon, to máš tak. Když tady někdo položí podobnou otázku, jsou tady machři, kteří odpoví ano či ne, a dostávají za to palce.

elkon

Ale někdy ta odpověď stačí. Myslím, že tazatele většinou zajímá odpověď, ne palce.

Nassin

To ano, někdy stačí.

Dochy

Jasně jsi položil zjišťovací otázku, To je taková, na kterou se odpovídá zejména ANO/NE. A pak napíšeš, že nechceš odpověď ANO/NE… Jak bych se jemně zeptal… Doma všichni zdrávi?
Pokud chceš jinou než ANO/NE odpověď, musíš položit otázku tak, aby bylo jasné co Tě zajímá.