petra38z

Využili jste při organizování svatby svatební agentury?

Ahoj, využili jste při organizování svatební agentury? Nebo je lepší si výzdobu půjčit v půjčovně, jako je např. http://www.svatebni-potahy.cz/svatebni-dekorace-c29/, a vyzdobit všechno si sami?

Nechci platit zbytečné peníze za agenturu. 🙂

Jakou máte zkušenost?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, nevyužil (koneckonců – je to dávno, ale ani nyní bych služeb agentury nevyužil)…
😉
Považuju agentury za dobré pro lidi:

  • bez fantazie
  • neochotné nebo neschopné se postarat
  • příliš zaneprázdněné

___
Pokud jde o ty dekorace – no, tohle ti zajistí každá slušná hospoda (kde svatební hostinu zajistíš) a nebo cateringová agentura (jíž hostinu zadáš někde v soukromí) – variantu, že uspořádáš hostinu, na niž si sama navaříš a rodinní příslušníci budou obsluhovat, považuju za příliš nepohodlnou…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Nevyužili. Měla jsme svatbu v hotelu a o vše se tam postarali i bez agentury.

Emefej

Ne, když jsem se ženil, žádné agentury na to nebyly.

lexx

nikdy jsem nepotřeboval ale jsem názoru že je to vyhazování peněz jako realitka nebo autobazar…nebrat