Sarrow

Využili jste někdy záruku spokojenosti?

Využili jste někdy záruku na vrácení peněz typu: „Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze?“

Nejlepší odpověď
www

Ne, protože než něco koupím, vyberu jen takové zařízení, které má mnou požadovaná technická data a parametry.
Nekupuji nic jen tak, na zkoušku. 😉

Další odpovědi
marci1

Ne, nevyužila, kupuji si jen ověřené věci. Když nás prodejce láká na vrácení peněz pokud nebudeme spokojeni, vypadá to podezřele. Možná ne u všech prodejců, ale mě to tak připadá.

pl4toon

Již několikrát při objednávkách přes internet. Ale jen jednou jsem si nechal vrátit peníze, zatím se to skoro vždy vyřešilo výměnou za jiný kus, či model.

ReHu

Využila a vrátili.
www – např u pleť krémů parametry nemáš a jak ti budou fungovat na 1 namazání na hřbet ruky nepoznáš.

briketka10

jen jednou u nákupu přes net
kupovala jsem mikrovlnku a
měla naprasklá dvířka do týdne
mi dovezli novou :)