Sarrow

Využili jste někdy záruku na vrácení peněz?

Ať už se jednalo o zboží nebo službu?

Nejlepší odpověď
briketka10

ano též 2× u bot, dřevěného prkénka na WC
a stereomagnetofonu Toshiba – vybrala jsem
si jiný tamten se sekal při startu z Tuzexu, hned
mi byly vráceny peníze :)

Další odpovědi
huxa

ano, pravidelně u bot

Damiana

Ano u rekreačního pobytu. Projeli jsme se asi třista kilometrů (tam a zpátky), na místě jsme se k smrti vyděsili, protože nic z toho, co bylo naslibováno nebyla pravda – jen jsme se otočili a okamžitě jsme kontaktovali společnost, která to měla na svědomí. Peníze byly vráceny obratem.
Ale protože jsme se těšili na výlet, cestou zpátky jsme se stavili v Jindřichově Hradci a prožili jsme tam hezký víkend.
Jo a pak u jedné velmi drahé kabelky mé oblíbené značky. Chtěla jsem si rozšířit sbírku a fakt jsem ulítla na takovém hodně divokém výstřelku. Druhý den se mi to „rozleželo“ a šla jsem ji vrátit. Peníze mi dali bez řečí … Jenomže… já se tam trochu víc rozhlídla, a protože ty kabelky jsou fakt mojí posedlostí, nakonec jsem odešla s jinou, ještě o pěkných pár peněz dražší než byla ta původní.:-)

Jestli ale myslíš cíleně něco nosit nebo používat a pak to v záruce vrátit jako nevyhovující, tak to tedy ne.

aramah

Na to jsem dost pohodlná, dávám si pozor u nákupů ale pokud se stane že něco je opravdu špatně tak to daruji nebo jednoduše vyhodím.

terry

Ano, několikrát.
Vždy se jednalo o zboží.

Matthew

No, ale že to byl porod ! Musel jsem 4× jít na reklamaci s notebookem než mi vrátili peníze. Bylo mi konstatováno, že by mi je vrátili už i při třetí reklamaci ale to by musela být stejná závada 3× po sobě, což se nějakým záhádným způsobem neodehrálo :) Ale notebook byl šunt a tak jsem nemusel čekat dlouho na 4 reklamaci :) Taktéž mi byly už dvakrát vráceny peníze za boty ;)