Avatar uživatele
Sarrow

Využili jste někdy záruku na vrácení peněz?

Ať už se jednalo o zboží nebo službu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Lucijej, briketka10 před 4004 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

ano též 2× u bot, dřevěného prkénka na WC
a stereomagnetofonu Toshiba – vybrala jsem
si jiný tamten se sekal při startu z Tuzexu, hned
mi byly vráceny peníze :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

ano, pravidelně u bot

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Ano u rekreačního pobytu. Projeli jsme se asi třista kilometrů (tam a zpátky), na místě jsme se k smrti vyděsili, protože nic z toho, co bylo naslibováno nebyla pravda – jen jsme se otočili a okamžitě jsme kontaktovali společnost, která to měla na svědomí. Peníze byly vráceny obratem.
Ale protože jsme se těšili na výlet, cestou zpátky jsme se stavili v Jindřichově Hradci a prožili jsme tam hezký víkend.
Jo a pak u jedné velmi drahé kabelky mé oblíbené značky. Chtěla jsem si rozšířit sbírku a fakt jsem ulítla na takovém hodně divokém výstřelku. Druhý den se mi to „rozleželo“ a šla jsem ji vrátit. Peníze mi dali bez řečí … Jenomže… já se tam trochu víc rozhlídla, a protože ty kabelky jsou fakt mojí posedlostí, nakonec jsem odešla s jinou, ještě o pěkných pár peněz dražší než byla ta původní.:-)

Jestli ale myslíš cíleně něco nosit nebo používat a pak to v záruce vrátit jako nevyhovující, tak to tedy ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Na to jsem dost pohodlná, dávám si pozor u nákupů ale pokud se stane že něco je opravdu špatně tak to daruji nebo jednoduše vyhodím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Ano, několikrát.
Vždy se jednalo o zboží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

No, ale že to byl porod ! Musel jsem 4× jít na reklamaci s notebookem než mi vrátili peníze. Bylo mi konstatováno, že by mi je vrátili už i při třetí reklamaci ale to by musela být stejná závada 3× po sobě, což se nějakým záhádným způsobem neodehrálo :) Ale notebook byl šunt a tak jsem nemusel čekat dlouho na 4 reklamaci :) Taktéž mi byly už dvakrát vráceny peníze za boty ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování