ratava

Využili jste někdy nabídky tzv. Farmářských bedýnek sezónní zeleniny a ovoce?

Jsou tyto bedýnky opravdu „farmářské“? A byli jste s kvalitou nabídky spokojeni?

Nejlepší odpověď
anonym

Osobně ne (nejsem líný si jít vybrat), ale pár známých tuto službu využívá a jsou naprosto spokojeny.
😉

Další odpovědi
lota

Ne, ale lákají mě.

suaeda

Ještě jsem se s „farmářskou bedýnkou“ nesetkal. V našem městě jsou na trhu pouze živnostníci překupníci. Veškeré zboží (ovoce i zeleninu) nakoupí ve velkoskladech a pak prodávají samozřejmě starší a mnohem dražší na trhu. Z toho důvodu jezdím pravidelně do vedlejšího městečka na trhy, kde místní drobní pěstitelé odprodávají celkem slušnou zeleninu, ovoce a sazenice za dobré ceny.