Využili jste dobrodiní svého zaměstnavatele, který umožnil bezplatné očkování proti chřipce?

Pokud vám to bylo nabízeno!

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, nikdy…
Nehodlám se nechat očkovat proti chřipce – byť by to bylo zadarmo…
😉

Další odpovědi
Drap

Nemám takto dobrotivého zaměstnavatele a očkovat se nenechávám

jáára

jednou sem to využil. už víckrát ne!

ivzez

Ne a ani bych nevyužila.
Chřipku jsem nikdy neměla,
vím o ní jen ze zpráv.

zjentek

tady vyvstává otázka, čemu toto dobrodiní prospívá ..neví to někdo?

anonym

gecco, já taky ne. Mnoho lidí si stěžovalo na předešlé očkování, protože jim bylo strašně, když tu chřipajznu chytli a jeden paradox: kamarád se dal před lety taky naočkovat, aby tu potvoru nechytil a při cestě z ordinace na pracoviště si zlomil nohu. 🙂

gecco

😁
Za tu zlomenou noho vakcína asi nemohla…
Ale vím o několika případech mezi známými, kdy jim očkování taky neudělalo dobře.
Navíc je vakcína vyvíjena na základě nějakého konkrétního viru a ten, než je vyvinuta, velmi pravděpodobně zmutuje – takže lidé jsou očkováni vlastně proti minulé ´verzi´…
A znám ´pár´ doktorů – a z nich se, pokud vím, nenechává zblbnout (očkovat) ani jeden…

anonym

… určitě nemohla, ale on byl tak aktivní, aby neomarodil, protože potřeboval penízky. S těmi doktory máš pravdu, i já jich několik znám.