thepianist

Bude problém zaplatit vyúčtování T-Mobile 28., když datum splatnosti je dnes, tedy 25.?

Ahoj, chci se zeptat, zda ještě nebude problém zaplatit vyúčtování T-Mobile 28., když datum splatnosti je dnes, tedy 25.? Díky 🙂

Nejlepší odpověď
ivzez

Datem splatnosti je den, kdy jsou peníze připsány na účet příjemce,
nikoliv den jejich odeslání. (Dnes měl mít T-mobile peníze na účtu.)

Jestli je to ojedinělé, mohlo by to snad (???) projít.
Ale u T-mobile je lepší platit o něco dříve, protože
téměř okamžitě zasílá zpoplatněné upomínky.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Ještě dnes bys mohla zaplatit přímo na prodejně T-Mobile, ale počítej s poplatkem (cca 80,–Kč) a platba bude ihned zaúčtována.

Alesh

Odpověď zde je zcela irelevantní, neboť se nejedná o vyjádření firmy samotné.
Zavolal bych na jejich infolinku a informoval bych se tam.