Rokio

Vytvořil někdo z vás sochu? Pokud ano, z čeho byla a koho, nebo co představovala?

Nejlepší odpověď
Malvína

Ne. Nemám na to vlohy.

Další odpovědi
Kepler

Sice nevím, jestli se to dá považovat za sochu, ale jednou na Strahovských kolejích napadlo slušné množství mokrého sněhu, a tak jsme začali stavět huhuláka. Když byl skoro hotový, tak jsme mu ještě přidělali vztyčený pyj, který mířil rovnou do oken protější bodovy 9, kde byly výhradně studentky. To byla opravdu slavná akce.

cochee

Sněhulák je jednoznačně socha (2 Kepler). Postavil jsem jich několik. Několik z nich dokonce i sám jeden já, bez pomoci jiných sochařů.

led

Nielen sochu, ale aj hrad z piesku.
To boli tie krásne časy, keď detské pieskoviská boli naozaj čisté.(už len pre pamätníkov)