WTLS

Poradíte, jak vytvořit zástupce na ploše na mobilu?

Vytvoření zástupce na ploše na mobilu

Zdravím chtěl bych se zeptat jesli jde nějak uložit stránku z Googlu do mobilu na plochu..
Děkuji za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
anonym

Jistě dokonce velmi jednoduše … stačí ve webovém prohlížeči (Google Chrome) danou stránku otevřít a ve chvíli, kdy je zobrazena klepnout vpravo nahoře na trojtečku. Otevře se nabídka, ze které vybereš „Přidat na plochu“. A to je vše.

Ten postup je platný pro všechny Android telefony.

Další odpovědi
elkon

Asi jedině widget.

anonym

Pokud chceš stránku stáhnout tak aby byla kdykoliv dostupná i v režimu offline (bez připojení) stačí klepnout na tu samou trojtečku a tam pak na ikonu šipky směřující dolů. Telefon si celou stránku uloží do lokálního úložiště a odkaz z plochy, který si vytvořil tak bude fungovat i bez internetového připojení.