Avatar uživatele
panenka

vytvoření uživatelského účtu

Dobrý den můžete mi prosim prosím poradit jak vytvořit nový uživatelský účet s omezeným přístupem? dala jsem ovládací panely-uživatelské účty-klikla na vytvoření nového účtu vyplnila -další a nejde mi kliknout na s omezeným přístupem můžete mi prosím poradit co udělat aby mi to šlo?děkuji (a ještě bych se chtěla zeptat místo administrátora kterýho ted ve správci počítačů mám bych si tam chtěla dát své jméno poradíte mi jak na to děkuji
Doplňuji:
Bohužel tam mám jen změnit heslo nebo změnit obrázek a nastavit použití účtu změnit jméno tam bohužel nemám

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, aramah, anonym před 4826 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

S tím neomezeným účtem bohužel neporadím, ale mohu pomoci s vepsáním jména na Tvůj účet.

Start > Ovládací panely > Uživatelské účty > Změnit účet. Zobrazí se tabulka, tam klikni na svůj účet. Následně tam máš pár bodů – klikni na první položku „Změnit jméno“. Do volného rámečku vepiš své jméno a ulož to.
Doplňuji:
A jaký máš prohlížeč? – Napiš do Diskuze.

Upravil/a: Jahoda

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
panenka

Ano mám Windows XP

před 4826 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Já také a sama jsem zkoušela postup, který jsem psala, i na svém PC. Je to dost divné, že volbu Změnit jméno tam nemáš. Jedině počkat na další odpovědi…

před 4826 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Mám Internet explorer

před 4826 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Jéééžíš, já jsem koza! Popletla jsem to. Na prohlížeči vůbec nezáleží. Jaký máš, panenko, Windows?

Ještě jednou se omlouvám, že jsem to popletla.

před 4826 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek