Rokio

Vytvářeli jste soutěže v době vašeho studia?

Když jsem studoval na OA, tak jsem vytvořil soutěž o nejrychlejšího písaře. Zhotovil jsem dokonce tři diplomy. Rovněž na středním odborném učilišti, kde se učím na prodavače, jsem autorem dvou soutěží o nejlepšího učně. Zde jsem vytvořil dva diplomy a rovněž jsem dané soutěže sponzoroval.

A co vy? Vytvářeli jste také nějaké soutěže v rámci svého studia?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, měl jsem tenkrát jiné starosti. Po studiu jsem byl během života autore, nebo mozkem celé řady soutěží a myslím, že některé byly i dost náročné a zřejmě i oblíbené a úspěšné.

Další odpovědi
ivzez

Já jsem soutěže vymýšlela vždycky, vymýšlím je i v současnosti.
(Ovšem nemám potřebu se jimi chlubit.)

OT: Ještě sis nezapamatoval, že se studuje až na VŠ? OA jsi navštěvoval
a absolvoval. Označení žáků (!!!) SŠ slovem student je nepřesné…