Kai

Vytrhnutý zub – natéká pusa po trhání?

Nejlepší odpověď
badisko

no spise jak kdy a jak komu …nuze…nemusi …to si proste nevyberes…

Další odpovědi
BANAN93

záleží jak má kdo citlivé zuby a také záleží jaký zub – například zadní stoličky mají spíš tendenci natékat a také mohou krvácet třeba 24 hodin
Doplňuji:
po vytrhnutí zubu raději dobře dbejte na co nejlepší ústní hygienu

pusinka50

Vždycky mi natekla pusa po vytrhnutí zubu. První den to může i bolet. Jinak léky při bolesti jsem ti vypsala u tvé druhé otázky