kemo

vytisknutí stránky

http://www.vzp­.cz/platci/tis­kopisy
Potřebuji vytisknout jeden tiskopis ze stránek VZP ale vůbec mi to nejde vytisknout barevně. Nevíte čím to může být. Tiskárna jinak normálně funguje jak má a např.u stránek eonu vytisknutí v pdf formátu barevně není problém.

Odpovědi
strapanka

A naco to potrebujes farebne? Ja bezne robim online u danovakov, vyplnujem farebne tlacivo, ale vysledok je vzdy CB.
Okrem toho, aj na tom tvojom bude po vytlaceni urcite napisane, ze je z e-verzie, ale to pre urady nie je problem, im staci aj CB, akceptuju ho uplne normalne.
Doplňuji:
Alebo si to skus ulozit u seba, vyplnit, a ked das talcit, tak chod v okne tlace na Vlastnosti – Rozsirene – a skus prehodit rezim farby na PDF RGB…