ghoul

Jak připravit podklad pro tisk plakátu?

čau, chtěl bych si nechat vytisknout několik plakátů velikosti A1, A2, A3. Máte s tím někdo zkušenosti, jak připravit podklad pro tisk plakátu? Jaké rozlišení fotky z které se plakát bude tisknout stačí, aby nebyla fotka v daném formátu rozmazaná? Např. když chci vytisknout plakát formátu A1 jaké rozlišení fotky potřebuju? Děkuji za opovědi

Odpovědi
Lamalam

Zeptej se v tiskárně, rádi sdělí požadované informace. Fotka formátu A1 je určená k prohlížení z velké vzdálenosti a mírné rozmazání tedy nevadí.

koreg9

Nedávno jsem potřebovala taky vytisknout plakát a obracela jsem se na tisk online https://www.e-abctiskarna.cz/ Zabývají se tiskem snad všeho a jsou v tom nejen rychlý ale také dobří.